Runkkaako demut kaikki päivät

Kukaan heistä ei ole koskaan saavuttanut mitään tulosta missään asiassa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Höpö höpö, kato missä kunnossa tää maa on noiden idioottien jäljiltä. Kusessa ollaan ja pitkään. Lisää pakolaisia, lisää rahaa Kreikkaan ja yleislakko. Ei kuulosta tältä päivältä, mutta itsehän nää nuijat on sen aiheuttaneet. Lakkoilis vaan lisää, että säädettäis lait ja lopetettais liitot. Vois aloittaa liittojen keräämien maksujen verovähennys kelpoisuuden poistosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RunkkaavatLoiset kirjoitti:

Kukaan heistä ei ole koskaan saavuttanut mitään tulosta missään asiassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu