hyvin kyl valittu porukka tänävuonna
-yhet sössöttää kuin pikkulapset
-yhellä paha änkytysvika
-kaks sairaalloisen lihavaa
-yks ei aukase suuta eikä liikuta huulia kun puhuu
-yhellä paha puhevika sösö sösö ja on viel linsssillude ollut mm vaalivalvojaisissa kameran edessä
-yhet sössöttää kuin pikkulapset
-yhellä paha änkytysvika
-kaks sairaalloisen lihavaa
-yks ei aukase suuta eikä liikuta huulia kun puhuu
-yhellä paha puhevika sösö sösö ja on viel linsssillude ollut mm vaalivalvojaisissa kameran edessä
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olispa ihana nähdä kuinka täydellinen tämän kirjoituksen aloittaja on!
Miksi pitää etsiä toisista ihmisistä vaan vikoja???? kuinkahan täydellinen mahdat itse olla?!
Miten muuten oletteko löytäneet noita ehdokkaita sosiaalisesta mediasta?
Olemme.
Se Tommin Hanna on sellainen tyrkkybimbo, että oksat pois! Tyrkyttänyt itseään roskalehtien tähtityttöinä, Reska-tyttönä ym. Oikeaan osui siis ensivaikutelmani hänestä. Tyrkky mikä tyrkky.
Mikä on Reska-tyttö??
nii ja se maajussia ettivä akka ku seinään pahki juossu
world biggest ahteri too
Eli vain ne "kauniit ja rohkeet" sais olla noissa sarjoissa. AP:n pitää itsensä mennä sinne ensi vuonna, niin saamme sielun ja silmän ravintoa täydelliseltä ihmiseltä.
Katsokaa ruotsin maajussi-ohjelmaa. Satuin eilen löytämään Awalta ja jäin koukkuun. Oli menossa 5 minuutin ekat treffit. Hyvin kirjavaa joukkoa ja persoonaa oli. Pitääpä seurata miten käy.
Ruotsin maajussille morsian on paljon parempi kuin suomen vastaava. Maajussit tapasivat ekan kerran kirjeistä valitsemansa ehdokkaat ( tais jokasella olla vähintään kuusi ehdokasta) Liisa Lipsasen Mauritzbergin linnassa. Nyt on karsinta käynyt ja yksi jäänyt kullakin jäljelle ja hänen kanssaan ulkomaanmatka. Sekin on mielenkiintoista ja erilaista kuin suomiversiossa.
no jos ei rahalla rakkautta ni äkkiä eu tukia hakemaa!lohuttaa kai ku tietää et saa mersun vaihtaa taas!???