Mikä on viimeisin tieto Kreikan tilanteesta?

En ole vähään aikaan seurannut mitä siellä touhutaan.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ero Euro-sirkuksesta siellä kehittyy.

Äänestä

Viedään rahaa kassikaupalla ulos maasta ennen lopullista vararikkoa.

Äänestä

Onko me tienattu kuten Katainen ja Urpilianen vakuuttivat aikoinaan?

Äänestä
  • En valitettavasti tiedä kuinka paljon Katainen ja Urpilainen sai "järjestelypalkkioita" tililleen.

    Äänestä

Ei kun letkut irti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lkldjdgfd kirjoitti:

En ole vähään aikaan seurannut mitä siellä touhutaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu