Olenko ainoa jota ärsyttää aivan suunnattomasti nanna koiviston sössötys ja s- kirjaimen sihistely. Aivan törkeän kuulosta. Ja kukaanhan ei ulkonäölleen mitään voi, mutta... Toinen ärsyttävä on eevi teittinen ja sen puhetyyli. Miks ihmeessä on pakko sihistää ja sössöttää kun se useimpien korvaan kuulostaa aivan kaamealta. Oletteko panneet merkille että nannan ja marin suut on ihan kummaliset. Jotenki luonnottomat. Liekö jotain virityksiä tehneet.
Fitnesspäiväkirjat
Össönsössö
111802
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Olen huomannut saman.
Nanna on tasapaksu pötkylä ja Tinze sitä ku katteli tuntu vaan myötä häpeää olis edes kauniimpi perse HIRVEE läski takapuoli
Koko ohjelma on uskomatonta sontaa
Kerran erehdyin katsomaan ja siihen jäi. Todella oksettavaa sönkötystä ja mietin miten joillekin voi riittää oma itsensä. Ja mitä töitä mahtaa tehdä esim Nanna ja Eevi? Venla näyttelee ja Mari kotiäiti, mutta pari muuta elää siivellä ja tuijottaa omaa napaa peilistä 24/7?
En ole tästä ohjelmasta nähnyt kuin mainoksia, mutta upeita lihaksikkaita naisia ainakin ovat.
Yritin äsken kattoo fitnesspäiväkirjojen ekaa jaksoo katsomosta, mutta nannan ässän suhistelu aiheutti niin järkyttävää pahoinvointia että oli pakko jättää ohjelma kesken! Ihan aidon hämmästyneenä mietin, miten moisen miehen on nanna saanutkin feikkiydellään. Valitettavan yleistä toi sössötys nuorten naisten keskuudessa.
Onko Nanna sen narkkarin ämmä?
Ootteko huomannu että jokaisella niistä on jokinsortin vitamiininpuutos ku heidän huulensa halki/ruvella? Pisti silmään ohjelmaa katsoessa.
Järjenpuutos vaivaa ainakin
Analyysia ohjelmasta:
http://eatfatstayfit.vuodatus.net/lue/2015/07/fitnesspaivakirjat-pintaa-syvemmalta
Eevillä on tosi herkulliset pyllistykset.