Vitutuksesta voi selvitä hengissä

Lohduksi vihervassareille. http://www.city.fi/blogit/lavas/voiko vitutukseen kuolla/124165
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miten meidän käy, jos kaikki ylen toimittajat joutuvat pitkäaikaiselle sairaslomalle tuon takia. Kuka meitä sitten valistaa ja opastaa.

Äänestä

Katsoitteko Ville Niinistön naamaa kun purki pettymystään Ylellä?
Olikuin norsunvittu väärinpäin, arvasin että veritulppa suussa oli kyllä lähellä!
Sama peli Rintintinillä vitutusaste oli99% , kyll mää nimpall nautin kun äijät oli aivan kuin koirat olisivat kintuille kuseneet. Pian voidaan kuulla suruuutisia vitutukseenkuolleista politrukeista, ootellaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


0100100 kirjoitti:

Lohduksi vihervassareille. http://www.city.fi/blogit/lavas/voiko vitutukseen kuolla/124165

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu