Hei, Liii Andesson oli ruudussa!

Kuinka ollakkaan, kioski .
27<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Mitäs lii siellä kaakatti? Oliko mitään tolkkua?

Äänestä
  • Mitä höpäjät? Eihän se ole tällä viikolla ollut aiemmin vielä kertaakaan telkkarissa.

    Äänestä

Hän on kuulemma niiiiin kaunisss.

Äänestä
  • Laiha kuiva ämmä turpeine silmänympäryksineen, liekö seurausta runsaasta alkoholinkäytöstä. Mutta eihän sitä muuten vasuriksi alakaan. Pitkä kieli on lisäksi eduksi, etttä voi nuolla porvarien ahteria kuten Arhinmäki teki viime hallituskaudella.

    Äänestä


  • Ovatko nuo keskitysleirien vartijoita ala, vankileirien saaristot?
    Aika julman näköistä porukkaa.

    Äänestä

  • onhan ne punikkiapinat mokannu paljon muutakin.

    Äänestä

  • Viime hallituksessakaan eivät tehneet muuta kuin mokia.

    Äänestä

  • Lii onnistuu joka kuvassa näyttämään juuri lypsämästä tulleen emännän näköisenä. Tummelia taas läimitty naamaan ja hiuksiin tässäkin kuvassa.

    Äänestä

Ihana nainen ja hymynsä niin valloittava <3

Äänestä
  • Nuhruinen, tuhruinen siivoton suttura se on hymyillessä näkyy keltaiset
    hampaat, harjais ne joskus.

    Äänestä

katos, asuukohan se MTV,n tai ylen kulmilla.

Äänestä

Olemuksessa samaa vetelyyttä kuin Sofi Oksasessakin.

Äänestä
  • Jos noita olisi pakko panna, niin runsaiden litsarien kanssa joutuisi vetelemään.

    Äänestä

Työnarkomaaani mutta minkä työn Suomen tuho työn

Äänestä

senhän pitää alkaa vaatia päivärahaa Yleltä ja maikkarilta?

Äänestä

Nämä persuparat eivät kuunapäivänä pääse lähellekään Anderssonin kaltaista naista.Siksi junttimainen suunsoitto munattomilta hiiriltä.

Äänestä
  • Paskat, punikkilesbot motään naisia ole.

    Äänestä

MINÄKIN haluaisin nussia häntä!

Äänestä

Hän on saanut perinnöksi silmäpussit.

Äänestä
  • Pussit silmien alla kuin maailman pienimällä miehellä.

    Äänestä

Huomasin, kun uskalsin vilkaista kioskia. On jääny vähälle siitä alkaen, kun kioskissa alkoi huseeraamaan R Liekki. Kioski menetti mielenkiinnon oitis. Liekö Liekki häipynyt toisiin hommiin vai ? Toivottavasti ei näy enää.

Äänestä
  • On edelleen ohjelmassa. Muutama päivä sitten killisteli silmillään.

    Äänestä

Vasemmistoliitto on vain halju muisto aikaisemmasta SKDL:stä joka todella ajoi työntekijöiden asiaa pääoman ahneutta vastaan.

Äänestä

Li Antersonni ja Silvia Moodikki, siinä kaksikko jonka takia ei kukaan halua heitä hallitukseen. Oikein ämmäenergiaa pursuaa papupadat, ei m uille suunvuoroa!
Tietävät kaiken vaikka juuri lakanneet tissiä imemästä, tai en ole varma tästä?

Äänestä
  • Eikä pidä unohtaa Anna "herkkuliha" Kontulaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


eefefeefee kirjoitti:

Kuinka ollakkaan, kioski .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu