Ne alkaa tappelemaan ensin mutta sitten ne siinä lähikontaktissa kolauttavat päänsä yhteen. Tarpeeksi lähellä toisiaan kasvotusten he huomaavat vasta toisensa paremmin, kuinka kauniita he ovat toistensa mielestä ja miten tuo riitely ja syyttely ovatkin vain intohimoa toisiaan kohtaan ja tuijottavat vain pitkään ja syvästi toisiaan ensin, sitten he päätyvätkin suutelemaan intohimoisesti ja lääppimään toisiaan, kunnes siitä päätyvät makkarin puolelle. Sitten nämä rakastuvatkin toisiinsa ja alkavat seurustella ja menevät myöskin naimisiin. He alkavat yhdessä myös Nellan ja Severin huoltajiksi, ja Jiri jää nuolemaan näppejään kun menettikin tuon suloisen Evan lesbolle serkulleen. Voi voi. Niin Heli ja Eva elävät yhdessä onnellisina loppuun asti, kuljeskellen käsi kädessä kaupungilla ja samanlaisissa vaatteissa.
Eva ja Heli
HeliforEva
13129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Nooh, eipäs sarjassa olekaan kukaan hetero kääntynyt homoksi sitten Iriksen jälkeen
Kuka sanoo ettei Eva ole bi?
Eva ja Heli ois kyl mahtava pari. Salkkarit kaipais lesboja, homopoikia on ollu jo ihan tarpeeksi. Ja kyllä salkkarithan on homostelusarja.
Oikeassa olet! Lepsoja sarjaan kiitos.
Jiri ja Heli eivät kyllä ole serkuksia, kun heillä on sama isä!
No hups... ainiin! Sori tästä, no sisaruksia sitten.
Lesboamista kaivattais ja Heli onkin aika kiimaisen näköinen. Sehän tuijotti niiiiin pitkään Evaa. Varmaan mietti että millähän pääsis vähän nuoleen Evaa sieltä? Nyt kun ne on samassa kämpässä, niin Heli varmaan hieroo itteensä yökaudet ja uneksii Evan märästä jalkovälistä.
Olen samaa mieltä.
Heli kyll haluu Evaa, vaikka tappeliki sen kanssa. Kyll ne päätyy yhdes sänkyyn.
Heli aikoo alistaa Evan.
Heli on kyllä sarjan historian ärsyttävin hahmo heti Juulian jälkeen. Kyllä huomaa, että hiekkaa on vaginassa kymmenen Saharan verran, kun jatkuvasti täytyy aggressiivisesti kinailla joka asiasta. Pieni seksisessio Evan kanssa tekisi tosiaan hyvää.
Helin tarttis kerrankin saada isoa meisseliä. Janne vois avittaa.
Nyt Helillä tuli sitten bänet Kiian kanssa. Heli tarvitsee lohtuseksiä ja juottaa Evan viskikänniin ja siitä se lähtee.