Loppuelämä

näionänn

Tekemättä on vielä....Öö....no kaikki on tehty....voishan sitä vaikka sairastua kunnolla ja mennä vuode osastolle. Siellä vaihdetaan vaipat ja letkuruokitaan. Saa kärsiä vielä monta vuotta. Aika monen kohtalo taitaa olla. Kumpa pääsis saappaat jalassa pois. Siinä on se viimeinen teko joka on tekemättä. Sillai kai!

7

1189

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • RAKKAUSVAIN

      HALUAN RAKASTUA JA LÄHTEE KIERTELEE SUOMEA JA RAKASTUA 220 PROSENTTISESTI JA VALMISTUU VAIKKAPA LEIPURIKSI

    • RelaaHei

      Haluan teloitttaa molopäitä ihan vitusti.

    • Mielisairaspotilas

      Haluan nuolla omaa peräreikääni.

      • kikkeliaasiparsakaali

        HAHAHAHAH


    • menoamenoa

      Hyppään wingsuit hypyn vuonna 2017 vuorelta, nyt 600 laskuvarjohyppyä takana mutta en valmis liitämään vielä. Sen verran ikää että riski kannattaa.

    • BatmanForever

      Nähdä kusipääjuopon kivulias hidas kuolema.

    • coconutNUTcum

      tuntuu paskalt et mua nauratti tää

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      276
      2530
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      76
      2429
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      19
      1637
    4. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1598
    5. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      52
      1516
    6. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      65
      1397
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      134
      1366
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1250
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1049
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      74
      1039
    Aihe