http://www.dailymail.co.uk/news/article-3084326/Nigerian-restaurant-shut-serving-HUMAN-flesh-bags-containing-human-heads-bleeding.html
Nigeriassa oli kannibaaliravintola. Se suljettiin. Voidaanko me suomalaiset jotenkin auttaa ravintoloitsijaa?
Nigeriassa oli kannibaaliravintola. Se suljettiin. Voidaanko me suomalaiset jotenkin auttaa ravintoloitsijaa?
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ainakin materiaalia riittää! Nigerialaisia oli -90 luvulla "vain" 70 miljoonaa. Nyt parinkymmenen vuoden jälkeen niitä on pitkälle yli 200 miljoonaa. Sen se kehitysapu on saanut aikaan, vain lisää väestöä, ja sitä enemmän nälkäisiä köyhiä.
Eipä ihme muutenkaan, onhan niitä ihmissyöjiä ollut afrikassa aina. Perinteisesti, pataan vaan naapuriheimo.
Millos aukeaa eka etninen Nigerialaisrafla Suomeen???
Tiedä noista Italialaisistakaan. Onko mitään takeita ettei hevosenliha lipsahdukset ole vaihtunut pakolaislihaan väärillä leimoilla. Sieläpäin saa nostella lihoja merestä melkein joka päivä. EU:ssa kaikki on mahdollista.
"Millos aukeaa eka etninen Nigerialaisrafla Suomeen???"
Toivottavasti mahdollisimman pian. Raaka-aineesta ei ainakaan ole pulaa.
Taisipa Brüsselissä reilu 10 vuotta sitten olla turkkilaisessa kuppilassa ihmislihasta tehtyä saslikkia. Ainakaan mistään tavallisimpia (ruoka)kotieläimistä se ei ollut. Kuppila oli keskustan ja laitakaupungin rajalla joten raaka-ainehankinnat tuskin olisivat näkyneet jonkun paikallisen puuttumisena katukuvasta.
Jos yhdistät jotenkin, heikostikaan, eläimen paskan hajun sen eläimen lihan makuun, niin ihmistähän tuo saslik oli. Vaikka toisaalta ainakin Grönlannin vetokoirien suurinta herkkua on ihmispaska, joten saattoipa liha olla koiraakin. Lajityypilliset ruokaherkut tuskin tavattomasti poikkeaa Grönlannin ja Brüsselin koirien välillä. Syöhän ne täälläkin mm mätiä variksenraatoja ja oikein kieriskelevät sellaisten päällä saadakseen miellyttävän tuoksun itseensä.
"Ratsiassa tehtiin järkyttäviä löytöjä. Takahuoneesta löytyi muovipusseihin pakattuja, verta vuotavia ihmispäitä. Lisäksi ravintolasta löydettiin aseita ja kranaatteja."
Muslimineekeriläinen käsitys ravintolasta ja hotellin yhteydessä. Tällästä etnistä värinää myös Suomeen!
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015051619705909_ul.shtml
Todista, että nämä kiinnijääneet rikolliset tekevät tätä Suomessa, tai kukaan muukaan Nigerialainen.
Brüsselin keskustasta, ihan läheltä EUvostoliiton palatseja, löysi paikallinen Poliisi taannoin kuppilan pakastimesta puolitoista ihmistä. Kuppilassa poikkesi hyvin usein Euvostovirkailijoita asiakkaina. Kuppilan pitäjän kansallisuudesta tai naaman väristä ei ollut lehdessä mainintaa, joten se jäänee lukijan pääteltäväksi.
Oli kansalaisuus mikä tahansa, uskonto oli takuulla sama.
Eikö näillä kuliranisteilla ole ihan nimikin tälle touhulle. Muistelen että euroopassa Saksassa, Itävallassa, Puolassa ja vielä joku muutama muukin maa harrasti ja harrastaa vieläkin tällaisia yksityisiä salaisia ihmissyönti juhlia.
Tarkoitatko näitä juutalaisina esiintyvien kasaarien jälkeläisten Talmudin rituaaleihin pohjautuvia juhlia, joissa 7-17 -vuotias kaapattu tyttö joukkoraiskataan, sitten tapetaan Kosher-rituaalimurhalla, veret valutetaan pois ja molemmat nautitaan rituaalin mukaisesti ("...sillä tämä veri on veri minun ruumiistani ja tämä liha on liha minun ruumiistani. Niin usein kuin te sen eette, tehkää se minun muistokseni..."). Kumpi sitten lienee matkittu kummastakin, Herran pyhä ehtoollinen vai Talmudin uhriateria, sen voisi joku asioita tutkinut selvittää.
Näistä Talmudin mukaisista uhriaterioista oli taannoin netissä tarkemminkin ja aikatauluineen ja saattaa ne löytyä sieltä vieläkin. Tyttöjen jäännöksiä on löydetty luonnosta heitteille jätettynä paljonkin ja useista eri maista sieltä, missä näitä valejuutalaisia enemmälti on. Tunnettua on myöskin näitten seksiorjiksi ottamiset ja kidutukset. Näistäkin löytyy netistä paljon aineistoa.
Tosin näistä kertominen on Suomessakin vaarallista, sillä "Herran Pyhä Kansa" ei salli salaisuuksiensa paljastamista eikä kaihda keinoja väärinajattelijoitten hiljentämisessä missään maassa.
Yllä onkin linkki Iltalehden uutiseen asiasta, vain n. tunnin minun jälkeeni. Iltasanomat hävisi yli kuusi tuntia:
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1431821454867.html
Suomi24:n ylläpito on poistanut viestin sääntöjen vastaisena. Ei tosin tätä, mutta peri ketjusta. Muistakaa kirjoittaessanne, että onhan suomalaisetkin kannibaaleja. Tai siis ...
Mitäs rasistista ININÄÄ sieltä taas kuulen! Eikö hyvä ruoka muka maistu Suomijuntille?
No...TURHAAN siellä iniset, koska LISÄÄ on tulossa!
http://www.theguardian.com/global-development/2014/apr/30/denmarks-bans-nigerian-adoption-raid-baby-factory
Monikulttuurisuutta EI VOI PYSÄYTÄÄ!!!
No niin , sitä etnistä värinää . Adoptiolapset ovatkin vauvatehtaalta . Kuinka suloista että vauva on "tehty" myytäväksi . Mutta jos oikein hyvin käy , niin tälläinen pikkupallero oikeassa valkoisessa adoptioperheessä voi kehittyä hyvinkin normaaliksi tavalliseksi ihmiseksi .
"Mutta JOS oikein hyvin käy..."
Suoraan sanoen se on aika iso JOS!
http://www.iltasanomat.fi/perhe/art-1288598200969.html
ihanan eksoottista ja rikastavaa
Tota hommaa nyt pitäis tukea jos mitä. Tällä menolla nigerialaisia on miljardi vuonna 2100. Mistä niille kaikille ruokaa saadaan jos niiltä toistensa syöminen kielletään?