Seksi elokuvat

muslimi2

16

5357

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • .........

      Miksi se ei olisi sallittua?

      • Lapsi

        Mutta seksi elokuvaa katosessahan tulee jännä tunne ja tekee mieli työntää käsi housuun. Miksi ei saisi katsoa seksielokuvaa? Julama loi isille pippelin ja äitille pimpin koska se halusi että ne synnytttäisi sille paljon uusia palvojia ja että niistä oisi kivaa pitää toisiansa hyvänä että niin sitten tulisi mieli tehdä lisää palvelijoita jumalalle. yksin ei saa siementään laskea maahan sillä silloin menee hukkaaan uusia uskovaisia vessanpöntöstä alas miljoonittain.


    • Karppi

      Seksielokuvat ovat ihania! Ja pornolehtiä pitäisi löytyä jokaisen muslimin, kristityn ja muidenkin kotoa.

      • provo

        provo


    • nice nice

      seksi elokuvat o nastoi niit pitäs olla kaikil

    • Kössönöm

      Sen kun katselet.

      • uskova

        Edelliset kannanotot eivät todellakaan edusta kummankaan uskonnon harjoittajan, Muslimien tai Kristillisten uskovain oppeja.
        Koraani ja raamattu yksiselitteisesti kieltää pornon tuli se sitten mistä tuutista tahansa.


      • lissäää....
        uskova kirjoitti:

        Edelliset kannanotot eivät todellakaan edusta kummankaan uskonnon harjoittajan, Muslimien tai Kristillisten uskovain oppeja.
        Koraani ja raamattu yksiselitteisesti kieltää pornon tuli se sitten mistä tuutista tahansa.

        Sama se mitä raamattu sanoo...jokainen voi päättää tekemisistään, pelkkä maan laki riittää..ei voi uskoa olemattomaan....uskokoot ne jotka on jumalan keksineet..


      • valinta...
        uskova kirjoitti:

        Edelliset kannanotot eivät todellakaan edusta kummankaan uskonnon harjoittajan, Muslimien tai Kristillisten uskovain oppeja.
        Koraani ja raamattu yksiselitteisesti kieltää pornon tuli se sitten mistä tuutista tahansa.

        Helppo olis kirjan valita, se ei olis ainakaan raamattu tai vastaava. Sehän olis sama ku valitsis raamatun ja toisen sukupuolen väliltä...tyhjät sanat ei anna tyydytystä!!!!!!!!


    • Mielestäni ei. Kristinuskon näkökulmasta kun heitän siis. Porno on maallisia ja lihallisia himoja herättävä ja herättämiseksi keksitty "kiva viihteen muoto" joka kuitenkin on nykypäivänä vallannut melkein jokaisen ihmisen elämän jossain määrin. Moni tapakäyttäjä jolta kysytään "oletko koukussa pornoon" tuskin vastaisi kyllä, mutta odotappas jos koittavat irti päästä - monelle se tie ei ole se helpoin.

      Lihalliset asiat kiehtovat ja vetävät ihmistä puoleensa samalla tavalla kuin synti muutenkin - vaikka toisaalta sitä ei halua niin kuitenkin haluaa. Lapsena ihmisellä on vielä se synnin tunto ja hävettää aluksi seksuaalisuus yms. mutta kun kasvetaan niin pikkuhiljaa se viattomuus ja herkkyys katoaa, emmekä enää tunnista oikeaa väärästä. Mutta ihan vapaasti jos joku ei tähän usko. Se on vaan sikäli surullista että ensiksikin usko antaa paljon, vaikka ei totta olisikaan. Ja kun se on totta... on hirmu surullista nähdä kuinka ihmiset heittävät elämänsä hukkaan niin typerien kuin maallisten asioiden tavoitteluun mahd. 0-100v elämänsä aikana, eivätkä välitä pätkääkään että mitäs sitten kun nirri lähtee että jos onkin se Taivas ja Helvetti. Mutta... kuten sanottu. Omapahan on päätöksensä.

    • Kylähullut
    • kuummalista se on

      voiko vai ei voi

    • jhjku7i78785764654r6

      aivan sama mutta ne on joko tylsiä, tai sitten ihmiset niissä on niin rumia. kun on nähnyt yhden on nähnyt kaikki.

      niistä tulee pikemminkin sellainen olo että YÄK.

    • Tarkka kuvauys

      Samaa sontaa ne on kaikki.

      Saako tämän päivän Suomessa julkisesti sanoa oman mielipiteensä seksuaalisista kieroutumista?
      Kysymyksessä on sellaisen mielipiteen lausuminen, joka on täysin totta. Tässä se:
      "Minä en usko, että kukaan normaali ihminen voi katsoa pornofilmejä.
      Ja
      Kahden karvaisen miehen välisestä rakkaudesta ei voi puhua kukaan normaali ihminen: Mies työntää siittimensä toisen miehen ulostamiseen tarkoitettuun haisevaan peräaukkoon... Sitäkö joku sanoo rakkaudeksi? Kyllä on niin kaukana Jumalan luomasta kauneudesta kuin olla ja voi. Kertakaikkiaan kammotus."
      Tässä linkissä tarkemmin:

      http://www.Jeesus-on-Herra.com/kirjoitukset/seksuaalisetkieroudet.htm

    • Kokemus-K

      "Kahden karvaisen miehen välisestä rakkaudesta ei voi puhua kukaan normaali ihminen: Mies työntää siittimensä toisen miehen ulostamiseen tarkoitettuun haisevaan peräaukkoon."

      Herää vain kysymys, miten sinä tiedät mitä homot keskenään todella tekevät ja miten? Et kai vain ole mennyt katselemaan homopornoa netistä?

    • Kokemus-K:lle

      Kiitos siitä, että olen saanut nähdä homoja, ja olen saanut katsoa pornofilmejä.
      Taidan minäkin olla lesbo. Olen saanut katsella myös miehen ja naisen yhdyntöjä filmeiltä. Tulee oikein kiitollinen mieli jumalalle, että saan pian aloittaa rakastelun.
      Onhan muslimiuskovaisilla samoin kuin kristinuskovilla ja kaikilla muillakin rakastelun tarve sielussaan pyhähenkisenä vomalatauksena. Kiitos että varmaan on.
      Lapin ukko meni kesällä Inarissa baariin ja siellä oli iso joukko naisia juomassa olutta. Ukko tilasi myös oluen ja istuutui pöytään. Siinä hän katseli ympärilleen ja kysäisi yhdeltä naiselta, että mitä täällä on nyt meneillään. Nainen vastasi, että täällä on lesbojen kesäpäivät. Ukko mietti hetken ja kysäisi taas, että mitä ne lesbot ovat, mitä ne tekevät? Nainen sanoi, että ne kittaavat kaljaa ja nuolevat pillua. Ukko oli taas hetken hiljaa ja tuumasi sitten ääneen: No sittenhän minäkin olen lesbo. He,he, he. Eikös ollut totuudenmukainen vitsi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      73
      3121
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      60
      2854
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      432
      2405
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      80
      2246
    5. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      60
      2063
    6. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      95
      2016
    7. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1606
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      17
      1577
    9. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      30
      1420
    10. Mitä nämä palautteet palstalla ovat?

      Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?
      Ikävä
      35
      1408
    Aihe