Nigerialainen gurmee ravintola!

Ravintola möi ihmislihaa Nigeriassa - poliisia odotti takahuoneessa järkyttävä näky

http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/ravintola-moi-ihmislihaa-nigeriassa-poliisia-odotti-takahuoneessa-jarkyttava-naky/5093888

Kuullostaa kovin eksoottiselta..
283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sama raaka-aine kuin kebabissa, jota myydään useassa suomalaisessa ähly"ravintolassa".

Äänestä

Ihmiset pitää teurastaa ennenkuin liha pilaantuu. Tyhmää pistää ruokaa hautaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jyrki.sukkula.veenukseen kirjoitti:

Ravintola möi ihmislihaa Nigeriassa - poliisia odotti takahuoneessa järkyttävä näky

http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/ravintola-moi-ihmislihaa-nigeriassa-poliisia-odotti-takahuoneessa-jarkyttava-naky/5093888

Kuullostaa kovin eksoottiselta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu