Teuvo lähetteli naisille kännykällä kikkelikuvia.
TEUVO HAKKARAINEN ON ÄIJÄ
wtw3456356
27<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Hohohoooo luontoharrastaja hohohooooo
Onko ZORRO tehnyt omaperäisen käyntikortin??
Zorron merkki (-H-)
Eikä pelkästään vain naisille teukka lähetellyt aikoinaan noita kikkelikuviaan.
Se selittää hyvät välit puoluetoimiston Putkosen kanssa.
Hohohoooooo pelle
Miten mahtui samaan kuvaan, mahtoiko lähdettava useampia, eihän mulkerosta saa itse otettua kovin kaukaa mitään fotoa.
Teuvo elää yhteiskunnan varoilla!
Törttöilyt tulee yhteikunnan maksettaviksi, eikös joku Professori sanonut että persukset maksaa miljardeja varonmksajille.
Tuollaisen vitsiniekan paikka olisi Sirkuksessa.
Vaikuttaa vähäpojalta,
Teukan munat pitäisi suojella, kukkahattutätien toimesta.
Teukan punertavat munat kuuluu harvinaiseen listeriatippurius sukuun.
Montakohan aloitusta aloittaja on tehnyt samasta aiheesta? Eli PS:n haukkumista vailla mitään järkevää sisältöä, samat jutut vuosien takaa nostetaan aloituksena aina vaan uudestaan.
Onko yksinkertaisesti niin että kun ei resurssit riitä, niin määrällä yritetään korvata laatu?
Tarkoituksena lienee kuitenkin olevan halu täyttää palstan etusivu roska-aloituksilla, siksi että asialliset keskustelut jäisivät niiden taakse näkymättömiin.
Mitä mieltä olet kansanedustajasta, joka lähettää kameralla kuvia mediaviestinä omista munistaan, rosvoaa kirkon hopeat ja ehtoollisviinit? PERSUJEN luottamus em tolloon on säilynyt, muiden ei!
Nytkö vasta huomasit, että tämä palsta ei eroa kovin paljon HUUHAA-palstasta. Tosin Maailman menoa-palsta voisi olla myös muuta kuin pelkkää huuhaata.
Oletko kuullut lorua säätä ennustajasta Etanasta, uusi versio on Hakkarainen Hakkarainen näytä nakkis, tuleeko huomenna pouta?
Voi teitä viherpunaänkyräpunikkeja , ei se niin mennyt . Teuvo oli jo tuutilullaa ja Teuvon kaverit halusi tehdä pikku jäynän ja käyttivät siihen Teuvon "firman piikkiin" puhelinta . Ottivat jostain pornosivustalta hepin kuvan ja lähettivät sen Tuksun tanssiryhmän tanssijalle . Näin se meni .
Ehkä huono selitys, haiskahtaa Tevon keksimältä?
Ei Teuvo ilkeyksissään kikkelinkuvia lähetellyt, kyseessä on väärinkäsitys, kaverit kyseli Teuvolta tietoja tulevan viikon säästä, Teuvo muisti vanhan lorun etana etana näytä sarves tuleeko huomenna pouta, Teuvo kun on metsien mies, ei paljon sivistystä ole siunaantunut, eikä etanaa löytynyt niin lähetti kuvan omasta sarvestaan tekstillä, katselkaa tuosta.
Siitä vaan Pekka Pouta sivuun ja Teuvo tilalle.
Teuvon nysä on niin pieni, ettei näy telkkarissa.
Teukka on vain trendikäs kun lähettelee selfieitä!
Kansanedustaja hohohoooo
Teuvo on PERSUJEN media mylly, jos Teuvolle tulee uutta ideaa, hän pistää välittömästi myllyn pyörimään, näkyvyys on välittömästi taattu.
Helvetin Teuvo, oletko vikitellyt uskovaisen miehen Kankaanniemen, noihin sinun touhuihisi mukaan?
Taitaa Kankaanniemikin olla äijä?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015051819712587_uu.shtml