Perussuomalainen kansanedustaja toistaa Ilkka Kavervan tyyliä. Hän hakee seksiä tektsiviestein ja netissä.
http://www.ksml.fi/uutiset/kotimaa/jyvaskylalainen-kansanedustaja-lahetti-seksiviesteja-useille-naisille/2047785
Miten on? Pääseekö noilla konsteilla taivaaseen.
http://www.ksml.fi/uutiset/kotimaa/jyvaskylalainen-kansanedustaja-lahetti-seksiviesteja-useille-naisille/2047785
Miten on? Pääseekö noilla konsteilla taivaaseen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Perussuomalaiset ovat korostaneet korkeita siveellisiä arvoja. Kiroilu, alkoholi, seksi. homous ovat kiellettyjä. Vain kansanedustajat saavat tehdä tahtonsa mukaan. He näet pyytävät luonnollisesti anteeksi ja ylhäältä sanotaan "mikä minä olen tuomitsemaan."
Hei nyt kaikki tulevan opposition vapaanseksin viherpiiperot ja stallarien mussut nostamaan moraalia. Yhdistykää PILLUNKADE-puolueeksi, saatte kristilliset mukaan ja Arhinkin vielä kun opettelette kakkoseen. Nyt mouruamaan moraalia kuirnunkaato-komiteasta.
Varokaa. Halla-aho puuttuu peliin. Viiteryhmän seksiseko johtaa viiteryhmän maastakarkotukseen. Paavi on puhunut. Mitä mahtaa Luther sanoa.
Perusuomalaisten työmies Matti Putkonen on tuomittu raiskauksesta. Hän on Soinin oikea käsi.
http://terttusavola.puheenvuoro.uusisuomi.fi/195397-raiskauksesta-tuomittu-tyomies-matti-putkonen-on-myos-soinin-luottomies
Halla-aho: Raiskauksesta tuomitun taustayhteisö on karkoitettava maasta.
Halla-aholle. Mitäs tehdään Putkosen tapauksessa?
Olis kantsinu funtsia sillon kuin tää pervo loikkas ristillisistä...patoutumia pidättelystäkö?
Toivottavasti älyää luopua politiikasta ja ihme jos ei eukko lähde lätkimään,mutta tämmöisiä nämä kirkon miehet ovat meikä jos ostaa mäyräkoiran kaupasta niin katsovat paheksuen ja oon täysi juoppo kirkonmiesten mielestä, itse käyvät hakemassa juomat kauempaa kuin kotikylän kaupasta ja ovat olevinaan niin herran paimenia.
Joutuko Kankaanniemi luopumaan hallitusneuvottelijan virasta. Tiettävästi lähtenyt myös sairaslomalle. Persuja kohdellaan kaltoin. Kyllä heille täytyisi suoda seksipedon kunnianimi. Varsinkin syväkristityille.
Halla-ahon jengin tulisi laittaa adressikeräys: Sallikaan meidän persujen olla seksirikollisia varsinkin raiskaajia - nämä ovat meille, ei muille, perusoikeuksia.
Jaa tuhmat puheet viagra-setältä on verrattavissa raiskaukseen...lähde vaan puolueesta löydät vastaavia kipeitä tyyppejä vihreistä ja kristillisistä
Missä viipyy Halla-aho vaatimaan persujen jäsenistön karkottamista Suomesta kansanedustajakankaanniemen epäsiveellisen käytöksen vuoksi.
ainoa ero että Ike ehdotti suoraan seksiä nippanappa täysikäselle ja elähtäneelle barbille eli Tuksulle ja ministerinä. Olipas sen Vanhasellakin omat sekoilunsa ja eduskunnassa oli muistakin puolueista olevia setiä syytettynä seksuaalisesta ahdistelusta. Vihreet ja vasurit taitavat olla ainoat ryhmät mitkä ei ole nousseet otsikoihin seksiskandaalin vuoks..eivät ole vielä uskaltaneet sateenkaarilippua heiluttaen ehdottaa poika- ja tyttörakkautta vanhoille sedille ja tädeille.
Aika ilkeitä ja katkeria akkoja persuissa kun puolueen maineen kustannuksella tuodaan yksityisviestit julkisuuteen
Kankaanniemestä vielä yksi paljastus niin hän päihittää seksipornoilussa Ilkka Kanervan. Voisi olettaa että noin laaja pornoilu ei ole voinut jäädä puoluejohdolta huomaamatta. Hakkarainen juopotteluineen putosi hopealle persujen retkusakissa.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1432167176321.html