TEUVO JA TOIMI PERSUJEN YKSINÄISET TEKSTAILIJAT

HOHOHO. Toinen lähettää kuvia munistaan ja toinen itkee yksinäisyyttään vonkausviesteillä. HOHOHO Persut järjestää Sirkushuvia kansalle, lähes päivittäin. Hauska puolue. Persut pysyy otsikoissa ja lööpeissä, mediaseksikäs porukka. hohohohooo. Tämähän oli tiedossa jo ennen vaaleja, että hupia riittää, tässä persut eivät pettäneet.
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Soinin pitää palkata lastenvahteja, tai ottaa pojilta puhelimet pois.

Äänestä
  • Hohohooo pojilta puhelimet hohohooo pois

    Äänestä

  • Hohohooo lapsenvahteja tolloille hohoooooo yhteiskunnan rahoilla, ÄÄÄHÄHÄHÄÄÄ HOOOOOHOOOOO

    Äänestä

  • PersutPersojaTavaralle kirjoitti:

    Hohohooo lapsenvahteja tolloille hohoooooo yhteiskunnan rahoilla, ÄÄÄHÄHÄHÄÄÄ HOOOOOHOOOOO

    Hohoho Soini lastentarhan opettajaksi hohoooo

    Äänestä

kunnon kokoomuslaisen tavoin pahoinpidellä tai jopa tappaa.

Äänestä
  • Seksuaalisuutta lisää! => MieliHyvää =)
    Kaikki aito väkivalta pois! => MieliPahaa ='(

    Äänestä

  • Tai vetää persuntapaa amfetamiinia ja yrittää ampia vaimonsa.

    Äänestä

  • kukkuu22 kirjoitti:

    Tai vetää persuntapaa amfetamiinia ja yrittää ampia vaimonsa.

    Hohoho mitä ampia Hohohooo tollo ei osaa kirjoittaa hohooooo

    Äänestä

  • Hohohooooooooo kirjoitti:

    Hohoho mitä ampia Hohohooo tollo ei osaa kirjoittaa hohooooo

    Hohohooo tollo on poliisi lukulinjalta hohoho kirjoitus ei suju persutollolta hohohooooo

    Äänestä

APUA! Persuissa on Tuntevia Ihmisiä mukana politiikassa! Huh! => Siis missä virhe ??

Äänestä
  • Hohohooooo Persut välkkyjä

    Äänestä

Hohohoooo persukset rikkoo ennätyksiä,k lööpeissä kaksi tekstarisankaria yhtä aikaa hohooo ei muut puolueet osaa

Äänestä
  • Heheh näin hauskaa oli viimeksi silloin kun anoppia naarattiin.

    Äänestä

Mistä helvetistä noita tolloja riittää.

Äänestä
  • Persut on tollotehdas.

    Äänestä

  • SiltäNäyttää kirjoitti:

    Persut on tollotehdas.

    Kankaanniemikin oli arvostettu poliitikko kunnes haksahti Persuporukkaan ja näin kävi, seura tekee kaltaisekseen, vai miten se meni!

    Äänestä

HOHOHOO missä tollo siellä kohu hohooo

Äänestä

Voi vittu maha sattuu kun nauraa koko päivän hohohoo

Äänestä

Milloin persupoliitikot keskittyvät olennaiseen eli Suomen asioiden hoitoon, tähänastiset avaukset persuita ei kuulu politiikan normaaliin toimintaan?

Äänestä

Suomen taloudellinen tilanne tarvitsee nyt muita toimenpiteitä, kuin mitä persuneropatit pystyvät tarjoamaan, kohuotsikoita tehtailemalla ei saada työllisyystilannetta paremmaksi, arvoisat Persukset on peiliinkatsomisen paikka, jos mikään ei muutu, edessä on Kreikan tie ja hyvinvointivaltion loppu.

Äänestä

Putiini on kateellinen persuille ja Toimille.............. Toimi hallitsee " läheisyyden " vaatimukset..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hohohohooo kirjoitti:

HOHOHO. Toinen lähettää kuvia munistaan ja toinen itkee yksinäisyyttään vonkausviesteillä. HOHOHO Persut järjestää Sirkushuvia kansalle, lähes päivittäin. Hauska puolue. Persut pysyy otsikoissa ja lööpeissä, mediaseksikäs porukka. hohohohooo. Tämähän oli tiedossa jo ennen vaaleja, että hupia riittää, tässä persut eivät pettäneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu