Nussittuna perSSukin nukkuu paremmin!

Nussitaan siis siellä sun täällä, niinkuin perSSutkin tekee!
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Se ei ole mitään siihen verrattuna kun muutama vuosi sitten eräs kokoomuslainen tappoi viattoman ihmisen Ford Mondeollaan kun oli pakko ajella Tampereelle vaikka oli uni puserossa

Äänestä
  • Niin, persupoliitikkohan yritti jaggellaan samaa...

    Urjalan kunnanhallituksen puheenjohtaja törmäsi tahallaan Jaguarillaan naiseen

    http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194792403145/artikkeli/urjalan kunnanhallituksen puheenjohtaja tormasi tahallaan jaguarillaan naiseen.html

    Niin se persu ratkoo naapuririidat...

    Äänestä

  • PervoToimi kirjoitti:

    Niin, persupoliitikkohan yritti jaggellaan samaa...

    Urjalan kunnanhallituksen puheenjohtaja törmäsi tahallaan Jaguarillaan naiseen

    http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194792403145/artikkeli/urjalan kunnanhallituksen puheenjohtaja tormasi tahallaan jaguarillaan naiseen.html

    Niin se persu ratkoo naapuririidat...

    Eiköhän Jaggella sentään semmosen vauhdin olisi saanut aikaiseksi, että jos ikkääs kun olisi tappaa tai vahingoittaa halunnut ;) Että eiköhän ihan vaan mennyt tuo hölmöilyn piikkiin.

    Äänestä

Nussittuna nukkuisit sipilästi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


NussijaperSSu kirjoitti:

Nussitaan siis siellä sun täällä, niinkuin perSSutkin tekee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu