Kohta se mannen kypsyy lopullisesti ja lähtee jonkun muun perään. Oon muutenkin ujo, mutta tälläisessä tilanteessa meen ihan jäähän. Jos laitan jonkun viattoman viestin niin sieltä tulee kuitenkin joku kauhee tulva ja jumitan entistä enemmän. Tulis nyt joku toinen tyyppi niin ei tarttis enää aatella.
https://www.youtube.com/watch?v=PVzljDmoPVs
https://www.youtube.com/watch?v=PVzljDmoPVs
Vastaukset 5
Vanhimmat
Noi yllättävät tilanteen on niin hemmetin jäätäviä.
Rentona vaan ei siihen kuole:) Kyllä sitä toistakin osapuolta jännittää:)
eikä jännitä - se on joku hullu ropotti
ja mulla menee ihan näin https://www.youtube.com/watch?v=Ri7-vnrJD3k
Meitä on moneen junaan, oon varmaan ite just sellainen et vastaan takas tosi reippaasti enkä oo koskaan ajatellut että se saattaa tuntua vaikealta toisesta! No voihan vitsi. Miten sä sitten toivoisit että hän toimisi? Laitatko mieluummin ite viestiä vai odotatko että hän laittaa?
Ite laitoin tänään mutta aika lyhyeksi jäi keskustelu.
No minä taas en ole muuten ujo, mutta tässä tapauksessa "olen ylittänyt itseni". Ihan puuduksissa, en uskalla edes ajatella, kun kroppa jo tärisee.. Mutta en kyllä toivo ketään muutakaan tähän, jos se ei ole hän - sitten en tarvitse ketään muutakaan ja piste.