Raappanan sanoin: "Mieli oli aivan tasanen, sitä ei ajatellut yhtään mitään". Raappana taisi muistaakseni puhua morfiinista, mutta Opamoxiin kasvaa toleranssi ja riippuvuus monta kertaa nopeammin, kuin alkoholiin, joten en yhtään ihmettele sitä, miksi A-klinikalla ne puhuu "ojasta allikkoon" -efektistä, kun kerjään rauhoittavia.
Olen pohjalla ja tiedän sen, mutta yritän vain sinnitellä. Aina Lidlistä 48 tölkkiä nobea kerralla, aivan joka ikinen kerta. Ostan samalla myös muitakin edullisia tuotteita. Esim. kanamunia ja lihapullia.
2 vuorokautta ilman nobea, 12 bentson voimalla
27
<50
Vastaukset
- K_k__
En sekakäytä, vaikka trollit ja häiriköt niin väittävätkin. Pari kertaa toki kokeillut, ei sen arvoista.
- natsi_hyvinkäältä
Tuollaisen juoppoputken ajaisi helposti alas noilla pameilla mutta ethän sitä tee kun tahdonvoima on kastemadon tasoa.
Olet vain pienikalloinen häviäjä joka on jäänyt hetken mielihyvän koukkuun. - Kylmät_kädet__
Haluan tietää asioita Santusta, turvallisen matkan päästä. En kestä olla ihmisen seurassa, joka saattaa karata päälle millä sekunnilla tahansa. Se olisi kestämätön tilanne kenelle tahansa ihmiselle, vaikka pärjäisikin sovitussa ja valvotussa matsissa.
Mikä sen tyypin ongelma on? Kun se ekakerran liimautui meikäläiseen IRL, niin tottakai luonnollisesti ajattelin sen olevan homo. Mutta jostain muusta on kysymys.- Olet_Julmuri
Aluksi olet äärimmäisen kohtelijas ja imarteleva, mutta yht'äkkiä oletkin totaalisen julma ja säälimätön. Se sekoittaa ympärilläsi pyörivien ihmisten päät, varsinkin nuorten. Ne eivät osaa reagoida muutoin, kuin nyrkein, koska sanoja ei löydy sun seurassa, Kylmis.
Ehkä kyse on vain siitä että kylmis on harhainen erakko juopporetku joka kuvittelee omiansa. Kaikille parempi jos vedät ämpärillisen pillereitä ja pullon pirtua niin kaupunki säästäisi rahaa sun muuta. Yhtään huonoja puolia ei tule mieleen
- muutan_ouluun
Mä haluan kylmiksen kanssa Turkkilaiseen saunaan!
- Ovisilmä-tarkkailija
Kylmäkäsi ei suostu enää tappelemaan ilman todistajien läsnäoloa. Se johtuu pahoinpitelysyytteestä ja muutamasta virkavallan väkivaltaisesta vastustamisesta.
Mielummin toki olisi tappelematta lainkaan, mutta nuoriso vaatii sitä ja tekee ovihyökkäyksiä. Kerran kylmis tuli suoraan paskalta aukaisemaan ovensa ja saman tien nyrkkiä naamaan. - oluun.muuttava
Ei ei ei, vaan haluan tehdä jotain kivaa yhdessä kylmiksen kanssa. Turkkilainen sauna olis kiva...
- V_niinkuin_vastaus
oluun.muuttava kirjoitti:
Ei ei ei, vaan haluan tehdä jotain kivaa yhdessä kylmiksen kanssa. Turkkilainen sauna olis kiva...
- bentsopena
Voi herranjestas taas sun kanssas. Nyt lopetat tuon ainaisen itkemisen ja itsesäälissä rypemisen ja ryhdistäydy. Eihän tuota sun tissuttelua voi sanoa edes ryyppäämiseksi. Eikä jätkä osaa edes bentsojakaan käyttää. Miten voi olla noin vitun käsi päihteiden kanssa, mutta siltikin ihan vitun paskana?
- Kylmät_kädet__
Bentsoilla osaan katkaista putken, mutta se vaatii taitoa, kokemusta ja mielenlujuutta. Aika hauska ajatus toi itsesääli. If you say so..
- istuinrengastippa__
Jos mulla olisi nainen, viettäisin kaiken vapaa-aikani sen kanssa. En pyrkisi jonkun juopporetkun homeluukkuun ryyppäämään.
- tähtäyslima
niin niin, mutta Jossulla on toinen...
- Kylmät_kädet_aito_
tähtäyslima kirjoitti:
niin niin, mutta Jossulla on toinen...
Kun ihminen pahoinpitelee meikän, niin tiedän sen tarvitsevan apua. Olen iloinen, että Sauniksesta tuli vakio S24:lle, mutta se ei välttämättä riitä. Enää en kommentoi niistä lyönneistä, vaan haluan teidät mukaan auttamaan nuorta miestä. Moni ihminen hakee apua foorumeilta, varsinkin Suomi24:lta.
- Tarkkana_nuori_sadisti
Kylmät_kädet_aito_ kirjoitti:
Kun ihminen pahoinpitelee meikän, niin tiedän sen tarvitsevan apua. Olen iloinen, että Sauniksesta tuli vakio S24:lle, mutta se ei välttämättä riitä. Enää en kommentoi niistä lyönneistä, vaan haluan teidät mukaan auttamaan nuorta miestä. Moni ihminen hakee apua foorumeilta, varsinkin Suomi24:lta.
Nuori, apua kaipaava mies haluaa sinut talutushihnaan, konttaamaan ja toteuttamaan jokaisen toivomuksesi, nyrkin pelossa. Se ei valitettavasti toimi kaikkien kohdalla. Todella hyväntahtoinen, naiivi kohtelijaisuus saattaakin yht'äkkiä kääntyä säälimättömäksi vihaksi, aivan oikeasti tappoaikeeksi.
- harjoitus.säkki
Sehän valitsi täysin oikean tyypin, jos se tykkää hakata ihmisiä, kun se pysty käyttää sua nyrkkeilysäkkinä, etkä sä edes ilmoita poliisille.
- SAATANAPAKSUNISKA
Jäkälissä on kuituja jotka menee lihaksiin ja nostavat voimatasoja ihan uusiin ulottuvuuksiin.
- Kylmät_kädet__
Toivon apua Santulle. Sen ehdotus vaihtaa tonnikalaa johonkin vitun kuraveteen, oli täysin järjetön. En kertakaikkiaan kykene käyttämään ihmisiä hyväkseni.
https://www.youtube.com/watch?v=VXa9tXcMhXQ- Kylmät_kädet__
Kylmäksi olisin pistänyt tyypin jo aikoja sitten, ellei se olisi niin nuori ja apina.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k273603- 412449
Otavassa tapahtuu!
Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut362274Tulemmeko hyvin
Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s72047Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta431562- 381489
- 1271292
- 131289
Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan
Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.2651265Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t451255