Tätä on jatkunut nyt jo pitkään. Kirjatuessa ei tule vihreitä väkäsiä tunnuksen ja salasanan viereen, ja aina ensimmäinen kirjautuminen johtaa Pahus-sivulle, yleensä vielä muutama sen jälkeen, ja sitten vasta Resend-ikkunan avauduttua pääsee sisälle.
Posti ei aukea ei sitten millään. Saa käydä viiden minuutin välein hakkaamassa ikkunan päivitystä, mutta sekään ei tahdo auttaa. TODELLA SYVÄLTÄ!
Nettiyhteyteni on 2MB kaapeliyhteys aivan modernilta pöytäkoneelta. Mihinkään muualle ei ole kirjautumisvaikeuksia, ei pankkeihin, ei verkkokauppoihin, ei Kelaan, ei mihinkään: ainoastaan Suomi24 takkuaa. ISOT RISUT! Vaihtakaa toimivaan systeemiin! Pyytäkää rahat takaisin siltä, joka myi teillä tämän suden posti-ohjelmiston!
Posti - kirjautuminen ja sähköposti takkuaa
4
242
Vastaukset
- hyiR
Voi että mikä harmi
Ottaisitko ystävällisesti yhteyttä suoraan käyttäjätukeen palautelomakkeella, jonka löydät Opastus-osiosta niin selvitämme ongelmaasi yksityisesti. Terveisin, Suomi24 Ylläpito/ Ulla
- susi-mikä-susi
Olishan sitä ystävällisesti yhteydessä mutta kun sitä ystävällistä käyttäjätukea ei ole olemassa kuin unissa. Olen kyllä palautelomakkeen täyttänyt ja lähettänyt useamman kerra, vastauksia en ole koskaan saanut.
- postipaten.postitoimisto
Millään laitteella ei ole pakko enää käyttää paskaa selainversiota postista. IMAP tuettu joten oma sähköpostiohjelma (outlook, firebird). Jopa älykännyköiden omat sähköpostiohjelmat toimii. Ohjeen tynkää:
http://www.suomi24.fi/opastus/sahkoposti#asetukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811248
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?47654Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t235569Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55569Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä305566- 51539
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7520