Laskin alleni

kävi vahinko vai
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ikä tekee tehtävänsä. Vanhuksen kannattaa mennä urologille. Pyydä valvojaasi tilaamaan aika vastaanotolle, ja hae sossusta maksulappu!

Äänestä

Minä taas selälläni maaten laskin päälleni mutta painovoiman
vaikutuksesta kaikki on allani.

Jos makaisi mahallaan koko ajan niin ainakin toinen puoli säilyisi kuivana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sddsfvxc kirjoitti:

kävi vahinko vai

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu