Pertti Kurikka juhli

http://www.iltasanomat.fi/euroviisut/art-1432434811760.html

Vaasanaukio eli piritori taas maailman näyttämönä viime kerralla David Hasselhoff oli juomassa siellä pilponaatia talvella
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos katsotaan tämän vuoden viisujen kärkeä, niin onhan se aivan selvää että meidän kehareilla ei ole mitään asiaa edes katsoa siihen suuntaan. :(

Äänestä

Juhlittiinko Kojoa toreilla silloin kuin hän jäi Euroviisuissa viimeiseksi? Olen ymmärtänyt tavoitteena olevan että vammaisia kohdellaan muiden tavoin. Nyt nuo suvaitsevaiset alleviivaavat että vammaisia pitää kohdella eri tavalla kuin muita ihmisiä.

Äänestä
  • Kulttuuri-marxismi on sellaista. Tasa-arvon nimissä tulee säännönmukaisesti aina eri-arvoisuutta. Arvaktaa ketkä häviävät tässä. Samat joita Lenin ja Trotsky massamurhautti miljoonia CCCP:ssä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnittelut___ kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/euroviisut/art-1432434811760.html

Vaasanaukio eli piritori taas maailman näyttämönä viime kerralla David Hasselhoff oli juomassa siellä pilponaatia talvella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu