Riemastuttava palsta

Täähän on vallan riemastuttava palsta, trollit painaa pitkää päivää Pietarissa ja otsa rypyssä. Otan Popcornit esiin ja alan seuraamaan, aina tää sisustus ja kokkiohjelmat voittaa. Trollit hei ! Enämpi yritystä, turhan läpinäkyvää toistaiseksi. Kaipaamme draamaa, jännitystä, äkkijyrkkiä juonteenkäänteitä. Hopi, hopi, tsuuh kirjoittaamaan ja vähän äkkiä, tehkää jotain inflaatioruplienne eteen köyhät !
1294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ne raukat saavat niin paskaa liksaa että energia ei riitä eikä etenkään aivot toimi.

Homo Sovieticucsen luovuus on myös täysin olematonta.

Tyhmät ryssät :)

Äänestä

Ei ne enää jaksa. Trollaamisesta on tullut aika pateettista. Lähtevät pian kotiin ja viimeinen sammuttaa trollipajan valot.

Äänestä

"Kaipaamme draamaa, jännitystä, äkkijyrkkiä juonteenkäänteitä. Hopi, hopi, tsuuh kirjoittaamaan ja vähän äkkiä, tehkää jotain inflaatioruplienne eteen köyhät!"

Niin juuri natottaja, ala kirjottaa! Muuten voi joku tulla ja tunkea jotain uudelleen sun suuhus! Ja vaikka kiljuisit tapahtuneesta kelle vain, niin kirjutkin pelkkiä valheita! Ei kukaan usko sua! Joten homma uusiks ku et käsitelly omaakaan piliäs kunnolla!

Äänestä
  • Nää on just niitä hauskoja kommentteja miksi tätä palstaa kannattaa meidän seurata ihan hupin vuoksi :-)

    Äänestä

Ei ne oikeesti pysty ton parempaan noi itätrollit

Äänestä
  • En ole havainnut yhtäkään täällä. Niiden täytyy siis olla suomalaisia koska venakot ei osaa suomee noin hyvin. Vai virallisiksi kääntäjiksikö natottajat niitä luulee?!

    Äänestä

Natottajan mielestä venäjän trollit on kaikki suomenkielen kääntäjiä? Tai opetelleet juuri trollityötä varten vuoden suomea?! Sitä natotrolli koittaa todistaa!

Äänestä

Ei talaa mitaan trolleja oo, jatka NATOseta unelmiasi.

Äänestä

Natottaja pelkää venäläisiä niin paljon, että pitää välillä hohto hetkiä matkimalla venäjän trollia... XDDD
Mut ku aidot venäläiset tulee (jos ovat edes käyneet) ja ottaa homman haltuun välittömästi, painuu natotrolli vessaan paniikkipaskalle.
Natotrolli ei kuolemakseen pysty käsittämään miten se ei osaa näytellä. No, koska käärmeen tunnistaa kaikki sen ulkomuodosta, mutta sen sijaan koirasta ei voi mennä takuuseen onko se koira vai susi...

Äänestä

Suomessa näkyy selvästi tuo avohoidon surkea taso.Rahat menee USAN aloittamien lähi-idän pakolaisten täysihoitoon,niinpä Natosairaat jää ilman lääkitystä,keskusteluapua jne.Seudun ainoa naispappikin on transvestiitti-lesbo.Surkea kohtalo.No Putin poistaa kaikki ongelmat aikanaan kertarysäyksellä!

Äänestä
  • Sittenpähän ei ole enää ongelmia. Voi lopettaa kaikesta natosta ja venäjästä jankkaamisen. Eipä maailma siitäkään "rysäyksestä" paljon kostu. "Ai joku fiinnllaand"? "Missä se on"? "Ai se kartalla oleva saari jossain norjan seudulla?"
    Jos suomi pyyhitään historiaan, niin sehän on yks paskan hailee.
    Ei tarvi katella enää sellasta valtiota, jolla ei ole mitään haluakaan suojella omaa kansaansa.

    Äänestä

Aloituksessa parasta on toteamus "otsa rypyssä". Nämä trollitehtaan ahertajat ovat todellakin surkuhupaisan totista väkeä. Eivät millään suostu ymmärtämään, että tämä palsta on enimmäkseen pilailua heidän kustannuksellaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kapitalisti kirjoitti:

Täähän on vallan riemastuttava palsta, trollit painaa pitkää päivää Pietarissa ja otsa rypyssä. Otan Popcornit esiin ja alan seuraamaan, aina tää sisustus ja kokkiohjelmat voittaa. Trollit hei ! Enämpi yritystä, turhan läpinäkyvää toistaiseksi. Kaipaamme draamaa, jännitystä, äkkijyrkkiä juonteenkäänteitä. Hopi, hopi, tsuuh kirjoittaamaan ja vähän äkkiä, tehkää jotain inflaatioruplienne eteen köyhät !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu