Ilmoitin eilen heti tuoreeltaan svekohäirikön spämmiviestin asiattomaksi. Siis tuon, joka esittää kahta muka suomalaista pervoa. Avaus ei ole häipynyt, mutta moderaattori on ilmoituksen ottanut vastaan, koska ohjelma ei ilmoita sitä ilmoitetuksi!
ELI moderaattori on vain kuitannut ilmoituksen pois, mutta ei poistanut tuota spämmiavausta? Todella outoa!
Onko Suomi24:n moderaattoritkin jo svekoja tai niiden juoksupoikia?
ELI moderaattori on vain kuitannut ilmoituksen pois, mutta ei poistanut tuota spämmiavausta? Todella outoa!
Onko Suomi24:n moderaattoritkin jo svekoja tai niiden juoksupoikia?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tuo svekospämmin esittämä kuva on tyypillinen ruotsalaisten provo! Missään ei käy ilmi, että kyse olisi juuri suomalaisista. Tuo kuva voi olla otettu melkein missä tahansa pohjoisella pallonpuoliskolla.
Riikit ja jopa surut usein harrastavat tuollaista katalaa ja raukkamaista suomalaisten solvausta netissä.
Oli yksi hassuimmista jutuista täällä ikinä.
Ehdotan, että mahdollisimman moni kirjoittaa Suomi24:n ylläpidolle, että palstalla tarvitaan moderaattoria. Eiköhän yksi moderaattori bannivaltuuksineen pistä tuon yhden fennoista koko ajan jauhavan hullun helposti kuriin.
Miksi pitäisi poistaa??? Eikö totuutta saa enää kertoa? Fennothan ovat pervoja.