Apu Matin jalkahoito ?

Onko kellään kokemusta.
968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Meinasi jalka lähteä alta tämän kylän jalkahoidon ammattilaisen käsittelyn jäljiltä.

Äänestä

Ole vain onnellinen ettei mennyt koko jalka tai henki, jälkimmäisestä olisi valtio etenkin innoissaan ku ei tarvitsisi enää maksaa eläkettä. Kulujen minimointia !!

Äänestä
  • kävin jokunen vuos sitte mies hierojalla.ensin selkää ja alespäin pakaroille kuitenkin ensin pohkeet ja sitten reidet sepä alkoi tuntumaan hyvälle että pakko avata reisiä hiukan lisää.mies jatkoi reisien hierontaa ja ilmeisesti hiveli tarkotuksella reisien sisäpintaa kiihottaakseen mua siinä sitten makasin kulli jo kovana kun alotti nivusten hieronnan ja minä levitin reisiä lisää voiskasin nautinnosta kun mies kosketti kiveksiä mä jo aivan kiimassa alkoi hieromaan pakaroita sormet pyllyn lähellä käyden välillä taas kiveksiä hieroen sitten se tarttu kulliin ja runkkas parikertaa ja mä aloin nostella lantioo käsi kävi rohkeammaksi ja kohta sormi jo hieroi peppua ja mä entistä kiimasempana nostin lantion ylös mies kullia runkaten ja toisen käden sormi peppua hieroen sitten lisää rasvaa ja sormi alkoi painua sisään jeesus ku tuntu hyvälle voihkin ja keikutin lantioo sitte oli pakko kääntyä selälleen mies otti heti kullin suuhun ja sormi taas perseeseen kiemurtelin ja puskin vastaan yhtäkkiä se lopetti katsoin hätääntyneenää että ei vielä..mies otti kalsarit pois ja laitto rasvaa persiiseen ja tuli päälle ohjas kovan kullin sisäänsä ja alotti kiihkeän ratsastuksen eipä aikaakaan kun orgasmi teki tuloaan ja huusi että tuleee ja tulikin reilusti.sai mies kunnon satsin spermaa paljaalla sisänsä.mutta kyllä oli rento olo...hävitin kuitenki numeron joten uusintaa en saanu..

    Äänestä

Löytyykö Ikaalisista hierojaa, joka työntäisi nyrkkinsä anuksesta sisään, vähintään kyynerpäähän asti. Ota yhteyttä

Äänestä

Onko hierojaa joka hierois peniksellään mun pakaroita? Haittaako seisokki? Entäpä jos ei seisokaan? Yhteystietosi voit kääriä rullalle ja tunkea sinne mihin aurinko ei paista. Hemmetti mitä väkeä..

Äänestä
  • Tuo jalkasieni- kirjailija oli lukenut jutun Jallusta joten aivan tavallinen
    ikaalislainen vajakki nuo kirjoitti.

    Äänestä

  • äiiiiteeepyyyhkiiin kirjoitti:

    Tuo jalkasieni- kirjailija oli lukenut jutun Jallusta joten aivan tavallinen
    ikaalislainen vajakki nuo kirjoitti.

    Jarmo lukee vain ja ainoastaan mossea ja kallea

    Äänestä

Samalla asialla olisin. Jos löytyis ammattitaitoinen mutta avarakatseinen ja pilkettä silmäkulmassa omaava mieshieroja. En etsi mitään pyllypanoa vaan ihan ammattitaitoista, koulutuksen saanutta hierojaa joka tilanteen mukaan osaa hallita niin lihasjännitykset kun jäykistyneet kullitkin. Mistä tälläinen ihmemies löytyis ?

Äänestä
  • Käyppä työpajalla kyselemässä !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jappupermo kirjoitti:

Onko kellään kokemusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu