Tyhmä paperimies haluaa kuolemantuomiot!!!

maijahooo

No mitäpä sitä amikselta voisi muuta odottaa. Kun ei ole järkeä annettu ei ole mistä ottaa!

6

<50

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • käsittämätöntä

      Nyt tuli pommi. Oikeusministeri näytti heti rahvautensa ja tyhmyytensä, hän käskee ajaa ylinopeutta että valtiolle tulee rahaa. Ei voi olla totta, mitähän poliisit ovat mieltä oikeusministerin sanomisista. Miksi ihmeessä laborantti laitettiin lakimiesten ja varatuomarien töihin, nyt jo tyhmyys tuli julki. Tieliikenteessä nopeuksia tulee rajoittaa, mutta nyt käsketään vaarantamaan tielläliikkujien turvallisuutta. Persut saivat mitä halusivat. Ei uskaltanut Soini laittaa esim. Tom Packalenia oikeusministeriksi, hän on liian fiksu ja kyseenalaistaa Soinin touhut.

    • kjuiuhbb
      • Mitähän se sitten hyödyttäisi? - tämän kaltaisiin uutisiin samme nyt varmaan sitten tottua.


      • Mestauslaki.heti
        pepep kirjoitti:

        Mitähän se sitten hyödyttäisi? - tämän kaltaisiin uutisiin samme nyt varmaan sitten tottua.

        Miksi ei kukaan vaadi että sellaiset äidit ja isät tehtäisiin pakolla lisääntymiskyvyttömiksi joiden perheestä on jouduttu ottamaan lapsia huostaan?

        Eläminen rikkinäisessä perheessä, huostaanotetuksi joutuminen ja jatkuva näiden välillä pompottelu vahingoittavat lasta vähintään yhtä paljon kuin pedofiili.

        En sitten tiedä miten hyvin kemiallinen hoito estää pedofiileja tekemästä rikoksiaan. Raiskaajia se ei käsittääkseni estä juuri lainkaan.

        Tyypillinen vastaus seksuaalirikoksiin on että vehkeet valtiolle, mutta se pois leikattava vehje pitäisi olla pää eikä sukupuolielimet. Jos tuloksia halutaan.


    • 11-11

      Toivottavasti ei tee "Saseja".

      Sasi huusi ja raivosi ettei sellainen saa jatkua että liikenteessä tapahtuneesta kuolemantuottamuksesta selviää rangaistuksetta.

      Kunnes mies itse syyllistyi hyvin erikoisissa olosuhteissa liikennekuolemantuottamukseen..

    • hjuyygg

      Persuministereillä menee lujaa, kuolemantuomiot ja kemialliset kastraatiot käyttöön. Soini on hartaana katolisena varmasti kannattamassa pedofiilien kastraatiota.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      73
      1157
    2. 71
      1112
    3. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      66
      916
    4. 95
      859
    5. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      49
      747
    6. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      245
      734
    7. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimainen?
      Ikävä
      25
      649
    8. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      72
      649
    9. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      54
      646
    10. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      40
      590
    Aihe