En tiiä mut kiihottaa helvetisti jos joku panee omaa emäntää...Nyt viikonloppuna annoin sen toisen käyttöön..Tuli takas ja pillu litimärkä..Oli ihana nuolla..Vaikka olin juonu ni laukesin melkeen heti...Joskus ku ajattelee ni tuntuu sairaalle, mut mä vaan kiihotun tosta..En jaksa mennä yksityiskohtiin..mut emännän pllua oli nuollu pitkään :) Ajattelin antaa nyt useemminki emännän sen käyttöön...Meni ens väärään paikkaan tämä mut nyt itäs olla oikeassa :)
Vaimo vieraalle
panetus
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllä se mulle kelpaa pantavaksi.
Onkohan luettelosi jotenkin tehottomia, kun seksiä tarjoavien määrä vain kasvaa. Kai tarkoituksesi on pelotella, mutta näyttää kuin kukaan ei pelkäisi.
Yhtä paljon kiihottais päästä nuolemaan ja panemaan,palautus ois tosi kosteena.
Sama täälä! Mä voisin pannan ja nuolla vuorollani!
Minun emäntä antaa myös vieraalle, olen itse paikalla ja pääsen heti nuolemaan ja panemaan kun vieras on lauennut ekan kerran!
Mahtavaa!
Voisin panna sinun muijaasi jos niin haluat!! Saat toki olla mukana!
No sitten vaan yhteystietoja
Emännätkin ovat ilmeisesti tietoisia suunnitelmistanne ja ilmeisestikin suostuvaisia :)
No missäs kommentissa oon puhunut omasta emännästäni?
Näin vaimona haluaisin kuulla miesten kertovan miksi... enkö riitä vai miksi..
No meillä on vaimo ollut vieraissa jo vuosien ajan. Usein viikonloppuisin, mutta myös risteilyillä Tallinnaan ja ruotsiin. Tykkää erikoisesti H:ki -Tu linjasta, jolloin saa irstailla kahtena iltana peräkkäin. Kotiin tultuaan hän kertoo yksityikohtaisesti kaiken tapahtuneen. Muutaman kerran on hilannut petikaverinsa kotiinkin ja olen saanut seurata vieressä kun vaimoa on nussittu oikein kunnolla.