Saako jostain muualta kuin audilta? On vaan siellä niin törkeen hintanen et ennen kuljetan kottikärryil!!
koukku audi a3 sportback 1.8tfsi quattro s-lineen?
audia3tfsi
2
<50
Vastaukset
- audia3tfsi
Edelliseen vielä että vuosimalli on 2011!
- Petrikki1
Suosittelen käyntiä Virossa. Itsellä 2011 A4 Avant ja hommasin siihen koukun Forssilla Tallinnassa viime viikolla. Laakkosella olisi irrotettava maksanut 1600 € ja halvimmillaan Kovilin kiinteä rapiat 1300 €. Olin tekemässä reissua Tallinnaan, niin kyselin tarjousta ja pojat lupasivat laittaa koukun 700 eurolla. Eipä tarvinnut paljon pohtia. Hyvää työtä tekivät ja nyt on autossa Thulen irrotettava.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1024867Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2133886Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371354
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701353En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531145