UV: Kokemuksia päiväkodeista

http://www.uskonnonvapaus.fi/lapset/pk-kokemuksia.html

Ei toimi tältä osin. Muut sivustot on kohdistettu tarkemmin ja ne saavat palautetta. UV on erilainen, sitä luetaan mutta enemmän taustatiedoksi.
154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tämä Reilu päiväkoti -sivusto http://reilupaivakoti.fi/ on myös nyt aika staattisessa tilassa. Mutta hyvä pohja jatkaa eteenpäin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jori.mantysalo kirjoitti:

http://www.uskonnonvapaus.fi/lapset/pk-kokemuksia.html

Ei toimi tältä osin. Muut sivustot on kohdistettu tarkemmin ja ne saavat palautetta. UV on erilainen, sitä luetaan mutta enemmän taustatiedoksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu