Massiiviset ORGIAT Helsingissä!

Irstasta

Helsingissä alkaa tänään torstaina seksifestivaali Wonderlust, jonka työpajoissa kirjoitetaan seksinovelleja, katsotaan vaihtoehtopornoa ja opitaan järjestämään orgiat - ja jonka iltabileissä voi harrastaa seksiä erityisillä leikkialueilla.

..."tiedostavan seksuaalisuuden, ei-yksiavioisuuden, kinkyn ja ryhmäseksin maailmoja"...

...Wonderlustin järjestäjät haluavat myös julkiseen tilaan, mutta eivät kaupallisuuden ehdoilla...

http://www.vihrealanka.fi/uutiset-kotimaa-kulttuuri/ei-kaupalliset-orgiat-–-näin-suomesta-tehdään-seksipositiivinen

Spermanhuuruista moraalittomuutta, perversioiden juhlaa ja irstasta menoa julkisilla paikoilla. Siihenhän Rooman valtakunnassakin mentiin juuri ennen valtakunnan romahtamista.

13

2618

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vihreät_asialla

      Kyllä vihreät osaavat...

    • Boikain_bileillä
    • Jhhxhkjk

      Taitaa kristityt olla vain kateellisia kun ainoat riettaudet mihinkä he kykenevät on lastensa raiskailut.

      • eivätkadehdi

    • HUONOKSIONMENNYT

      KYLLÄ MAHTAA OLLA USKOVAISILLA SIETÄMISTÄ, KUN SUVAITSEVAISTO EI KUNNIOITA MITÄÄN

    • lopun.ajat
    • Orgis

      Onko tää sitä, että menet klikkaamaan linkkiä niin sivun omistaja saa muutaman sentin. Miljoona klikkaajaa on jo kymppitonneja.

      Orgiat on mahtavat kaksi naista ja kaksikymmen tä miestä.

    • ertsesdfsdf

      Sopii oikein hyvin impotenttien ja pienikullisten ääliöiden kaupunkiin. Tuhkehtukaa helsinkiläiset oksennukseenne!

    • Äimä

      Sentään jotakin hyvääkin!!

    • ääliömäistä

      Hyi s*atana. Varmaan törkeä lemu tuolla festareilla, kun sata ihmistä nussii yhtaikaa keskenään. Yöööh!

      Myös tämä artikkeli huvitti.

      http://yle.fi/uutiset/bloggaajan_kuvaus_helsingin_orgioista_kimppaseksia_hikisena_kiimaisena_ja_kaikkien_silmien_alla/8078330

      "Mikä saa ihmiset osallistumaan ryhmäseksitapahtumiin? Esimerkiksi estetiikan kaipuu, nautinnonhalu ja erilaisten fetissien toteutus, arvioi Ylen Aamu-tv:ssä vieraillut seksibloggaaja Melissa Mäntylä. Hän toivoo, että suomalaiset puhuisivat seksistä nykyistä enemmän ja avoimemmin."

      Hahaha! Onhan tämän NIIN paljon tärkeämpää kuin esim. yksinäisyyden poistaminen. H*lvetin ääliöt.

    • ghghghhghghhg

      Paska haiseeeeeeeeeeeeeeeeeee! jostain syystä.

    • Harald65

      Millainen on sukupuolijakauma Play Partyssä.,,,
      onkohan ' vapaita' naisia tai halukkaita pareja paljon liikkeellä..?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      434
      6312
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      124
      3632
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      90
      2426
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      25
      1899
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      111
      1241
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      92
      1214
    7. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      63
      1055
    8. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      62
      1048
    9. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      76
      940
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      41
      924
    Aihe