Massiiviset ORGIAT Helsingissä!

Irstasta

Helsingissä alkaa tänään torstaina seksifestivaali Wonderlust, jonka työpajoissa kirjoitetaan seksinovelleja, katsotaan vaihtoehtopornoa ja opitaan järjestämään orgiat - ja jonka iltabileissä voi harrastaa seksiä erityisillä leikkialueilla.

..."tiedostavan seksuaalisuuden, ei-yksiavioisuuden, kinkyn ja ryhmäseksin maailmoja"...

...Wonderlustin järjestäjät haluavat myös julkiseen tilaan, mutta eivät kaupallisuuden ehdoilla...

http://www.vihrealanka.fi/uutiset-kotimaa-kulttuuri/ei-kaupalliset-orgiat-–-näin-suomesta-tehdään-seksipositiivinen

Spermanhuuruista moraalittomuutta, perversioiden juhlaa ja irstasta menoa julkisilla paikoilla. Siihenhän Rooman valtakunnassakin mentiin juuri ennen valtakunnan romahtamista.

13

2603

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vihreät_asialla

      Kyllä vihreät osaavat...

    • Boikain_bileillä
    • Jhhxhkjk

      Taitaa kristityt olla vain kateellisia kun ainoat riettaudet mihinkä he kykenevät on lastensa raiskailut.

      • eivätkadehdi

    • HUONOKSIONMENNYT

      KYLLÄ MAHTAA OLLA USKOVAISILLA SIETÄMISTÄ, KUN SUVAITSEVAISTO EI KUNNIOITA MITÄÄN

    • lopun.ajat
    • Orgis

      Onko tää sitä, että menet klikkaamaan linkkiä niin sivun omistaja saa muutaman sentin. Miljoona klikkaajaa on jo kymppitonneja.

      Orgiat on mahtavat kaksi naista ja kaksikymmen tä miestä.

    • ertsesdfsdf

      Sopii oikein hyvin impotenttien ja pienikullisten ääliöiden kaupunkiin. Tuhkehtukaa helsinkiläiset oksennukseenne!

    • Äimä

      Sentään jotakin hyvääkin!!

    • ääliömäistä

      Hyi s*atana. Varmaan törkeä lemu tuolla festareilla, kun sata ihmistä nussii yhtaikaa keskenään. Yöööh!

      Myös tämä artikkeli huvitti.

      http://yle.fi/uutiset/bloggaajan_kuvaus_helsingin_orgioista_kimppaseksia_hikisena_kiimaisena_ja_kaikkien_silmien_alla/8078330

      "Mikä saa ihmiset osallistumaan ryhmäseksitapahtumiin? Esimerkiksi estetiikan kaipuu, nautinnonhalu ja erilaisten fetissien toteutus, arvioi Ylen Aamu-tv:ssä vieraillut seksibloggaaja Melissa Mäntylä. Hän toivoo, että suomalaiset puhuisivat seksistä nykyistä enemmän ja avoimemmin."

      Hahaha! Onhan tämän NIIN paljon tärkeämpää kuin esim. yksinäisyyden poistaminen. H*lvetin ääliöt.

    • ghghghhghghhg

      Paska haiseeeeeeeeeeeeeeeeeee! jostain syystä.

    • Harald65

      Millainen on sukupuolijakauma Play Partyssä.,,,
      onkohan ' vapaita' naisia tai halukkaita pareja paljon liikkeellä..?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      142
      9417
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      673
      5374
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      27
      3729
    4. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      47
      2563
    5. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      25
      2194
    6. 70
      1954
    7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      140
      1932
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      231
      1710
    9. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      139
      1454
    10. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      39
      1270
    Aihe