Timo 16vuotiaana

Huvittaa tuo Soinin kyvyttömyys johtamiseen. Puolue makaa nyt niinkuin Soini on pedannut jo pitkän aikaa.
Eräs huvittavimpia yksityiskohtia on 16-vuotiskuva plokissa vaikka todellinen olemus on kovin rähjäinen ja räjähdyspiste lähenee koko ajan.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Timppa ajeli pappa tunturilla Poutiaisen perässä 16-vuotiaana.

Äänestä
  • töröttelikö ruutta persposkien välissä jo tuolloin?

    Äänestä

  • Siis oliko Timo Poutiaisen perän perään??? hyi saatana.

    Äänestä

Eikka päristeli pappiksella ympäri suomea keräten vennamolle ääniä.

Äänestä
  • Samallalailla persut tekivät soinille ilmaista vaalityötö ympäri suomen. Samaan aikaan soini kääri rahat säätiöön.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EprsAnj kirjoitti:

Huvittaa tuo Soinin kyvyttömyys johtamiseen. Puolue makaa nyt niinkuin Soini on pedannut jo pitkän aikaa.
Eräs huvittavimpia yksityiskohtia on 16-vuotiskuva plokissa vaikka todellinen olemus on kovin rähjäinen ja räjähdyspiste lähenee koko ajan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu