Oletko hesalainen vihervasemmistolesbo?

Vaihda nyt jo siellä oppositiossa tampaxsisi ja tenasi!

VIHERVASEMMISTOLESBO!!!!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen juuri sellainen ja vietän aikani kännipilvessä dissaten persuja suoli24:n maailman menoa-palstalla.

Äänestä

On em varmaan etelän muissakin kaupungeissa, vasta marssivat mansessa nääs, tais olla noin

Äänestä

Persumieliset taas osoittamassa älykkyyttänsä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VIHERVASEMMISTOLESBO kirjoitti:

Vaihda nyt jo siellä oppositiossa tampaxsisi ja tenasi!

VIHERVASEMMISTOLESBO!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu