Ilkan uutisointia jälleen

Kytkynkytkyn

Olisko noin sadatta kertaa Sorsakoski uusinnasta samat jaaritukset.
Melko outoa, että samasta asiasta tehdään kerta toisensa jälkeen "juttu", joka on pelkkä mainos.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Typeryyttä

      Voi älä muuta sano. Ähtärissä ei ole mitään rääpyä. Ne viellä mesoo, joilla ei ollut Topimme luottamusta, ystävyyttäkään. Lapsellista se Ähtärin touhu muutekin. Kuntaraportit puhuu karua kieltään ja ihmiset muuttaa pois, joka lehdessä on imagon luonti yritystä alaarvoisesti, jokainen variksen paskankin ne uutisoi.. Muka myönteistä...( Ilkka näkyy oikeen valjastettu Ähtäri hömppään.)
      Hävettää synnyin, siellä kuolen täällä.

      • Kiitollinen

        Kiitos ku muutit pois.


    • Ruumiillaratsastajat

      Voi Ju...a.ta. Nyt nyhjäistiin turhanpäiväinen "uutinen" uudesta Topilla rahastamisesta.
      Ei mitään kunnioitusta Topin ajattelua kohtaan. Ei hän olisi halunnut, että kyylätään paikkoja, joissa on joskus käynyt.

    • Taastätä

      Kestäkee vielä hetki, eikö se p**kan lapiointi lopu ny . Tai tullookohan vielä uusinta kierros joulun alla? Surkiaa touhua, meni maku koko Topista .

    • iikkalainen

      ilkasta puuttuu aiheita

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      3018
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      61
      2841
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      46
      2381
    4. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      42
      2371
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      2137
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      55
      2035
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1005
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      115
      946
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      909
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      38
      884
    Aihe