Liian teini makuuni vaikka onkin aikuinen nainen

käynyt läpi, no thanks.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Enemmän kokemusta on hyväksi.

Äänestä
  • paremman puutteessa mutta en seurustelisi.

    Äänestä

  • Kylläniitävoipanna kirjoitti:

    paremman puutteessa mutta en seurustelisi.

    Ja kun oma seurustelukumppani on muualla niin puutteessa panet muita.

    Äänestä

  • Kylläniitävoipanna kirjoitti:

    paremman puutteessa mutta en seurustelisi.

    No ethän sä raukkis ole sen kummempi, panija vain.

    Äänestä

Panisit häntäkin, jos saisit. Ottaisit, jos voisit. Itselläni ikää yli 40 ja ainoastaan yksi panija ollut. Kiinnostaisi kartuttaa jänniä uusia kokemuksia. Innostusta siis löytyy.. Mitä siitä montako panijaa on ollut. Itse et ole aikuinen, koska lasket naisesi arvon siitä, montako panijaa hänellä on ollut. En huolisi ;P

Äänestä

Ja mikäs sitten onkaan totta mitä juorutaan onkin ihan eri asia. Itse taidat olla niin tyhmä että uskot kaikki huhu puheet...

Äänestä

Ap on lapsellinen ja vittuuntunut. Paskapuhetta että kukaan tämän kaupungin uroista olisi saanut tätä pimppii. :D

Äänestä

näkymät tänään ;)

Äänestä
  • Olinko liian teini ;) kun ei vielä tarvi olla niin virallinen.

    Äänestä

Sulle sopii ehkäpä sellanen martta tyylinen nainen, pukeutuminen kuin 30- luvulta. googleta jos et tiedä minltä näyttää 30- luvun naisen tyyli ;D

Ai niin mut jooo tähän olikin taas palstan vatipää akan provilu aloitus, että turhaan vastasin.

Ps. nyt eletään 2000 lukua, naisetkin saavat elää seksuaalisesti vapautuneesti (sivistä itseäsi).

Äänestä
  • jakorasiat eläkööt keskenään, mutta itse pysyn sellaisista kaukana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuulemmaaikamoni kirjoitti:

käynyt läpi, no thanks.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu