MIKÄ HELVETIN HYPPYHEIKKI SIVU TÄMÄ

OIKEIN ON?
HYPPII ITSEKSEEN JONNEKIN MUUALLE
KUN ON KESKUTELUA ALOITTAMASSA?
JOKU PELLESHOWKO TÄMÄ ON?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tämä ei toimi minään aamuna aina jumissa, liekö vielä aamuunilla,
jos yleensä pääsee vastamaan niin numeroita ei tule, näin et voi lähettää
viestiäsi, toivottavasti tämä joskus saadaan toimimaan.
Tätä se uudistaminen teki.

Äänestä

Milloin jumittaa, milloin käy hitaalla, milloin pätkii ja milloin tekee mitäkin.

Äänestä

Niinku jonkun toisen sormet olisi koneella tekemässä omituisuuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUOMI_24_____ kirjoitti:

OIKEIN ON?
HYPPII ITSEKSEEN JONNEKIN MUUALLE
KUN ON KESKUTELUA ALOITTAMASSA?
JOKU PELLESHOWKO TÄMÄ ON?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu