"Tiltu se miettii "

Tiltu miettii. Mitähän valetta taas alkaisin syöttää vähä tietoisille, lapsellisille.
357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moni taas miettii että mitähän sie, vähä tietoinen yleensä ollenkaan mietit :) Vot!

Äänestä

Tiltuilla on koulutuspäivät Siperiassa. Siellä ryypätään perivenäläiseen tapaan työajalla ja vapaalla. Työajalla on työpajoja sekä aivoriihiä siitä kuinka selittää Venäjän tulevan kesäsota Ukrainassa.

1Äänestä

Jatkoa tulee eikö vain?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikenlaista kirjoitti:

Tiltu miettii. Mitähän valetta taas alkaisin syöttää vähä tietoisille, lapsellisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu