Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Takaa, ei yletä kunnolla

Ongelma on sellanen että takaata ei yletä kunnolla, siis siinä normi goggystylessä =) Tuskin munakaan liian lyhyt on, kun se on n.18cm.
Eli siis voisko meidän pituuusero vaikuttaa. Muija on siis n.175cm ja mä 190cm. ???!! Vinkkejä ,kiitos =)
1116266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ainakin itse olen huomannut että jo ilman suurtakaan pituuseroa, voi tulla ongelmia doggystylessä jo, sen kanssa että muna ei pysy sisällä vaan luiskahtaa vähän väliä ulos...

Voisin kuvitella että pituusero vielä hankaloittaisi asiaa..

Kannattaisi ehkä kokeilla asentoa jossa muija on kontillaan mutta vain pylly pystyssä ja periaatteessa pää tyynyllä. Meillä ainakin helpotti hommaa huomattavasti.
Sopii myös hyvin jos tykkää vähän alistaa :)

Äänestä
  • Ihan hyvän ohjeen antoi edellinen, jos tyttö kumartaa yläkroppaa lähemmä petiä tms. alustaa niin pimpsa on paremmin tarjolla eikä lipsu niin herkästi ulos. Sen sijaan jos peppua meinaat rassata niin sitten on parempi olla käsien varassa. Nauttikaa!

    Äänestä

Muijas voi mennä myös aivan mahalleen ja sä makaat hänen päällään.. Sopii niin isolle kuin pienellekin vehkeelle hyvin!

Äänestä
  • Siis en vaan ole koskaan saanut mieheni kanssa tuota onnistumaan...Miten se tapahtuu???

    Äänestä

  • sirpakki kirjoitti:

    Siis en vaan ole koskaan saanut mieheni kanssa tuota onnistumaan...Miten se tapahtuu???

    mulla ainakin onnistuu hyvin kun laittaa ala mahan alle tyynyn tai kaks ja siihen sit makaa. niin sillo pylly nousee pikkasen ilman että sitä pitäisi nostaa.

    Äänestä

  • hassu kirjoitti:

    mulla ainakin onnistuu hyvin kun laittaa ala mahan alle tyynyn tai kaks ja siihen sit makaa. niin sillo pylly nousee pikkasen ilman että sitä pitäisi nostaa.

    ..Peniksenkehitin pariksi viikoksi käyttöön niin alkaa onnistua...

    Äänestä

perkeleen kakarat, kayttakaa jarkea.
jos poju pitempi niin muijalle polvet yhteen tyynya polvien alle ja kundille jalat vahan levalleen. ootteko oikeesti noin saatanan avuttomia ettei yksikertaisinkaan asia synny itestaan? alkaa helvetissa lisaantyko!

Äänestä

Mä en usko oikein tuohon kalun pituuteen, kyllä se varmasti on tarpeeks pitkä. Enkä usko tuohon pituuseroon varsinkaan, sillä mä olen 160cm ja mieheni 188cm joten meillä on paljon pitempi pituusero. Eikä sen puoleen oo ollu ongelmia!

Äänestä

Koitapa sängyn laidalla. Muija makaa tisut sänkyä vasten ja pylly sängyn reunalla. Ota itsellesi polvien alle pehmustetta ja eikun naimaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poju22 kirjoitti:

Ongelma on sellanen että takaata ei yletä kunnolla, siis siinä normi goggystylessä =) Tuskin munakaan liian lyhyt on, kun se on n.18cm.
Eli siis voisko meidän pituuusero vaikuttaa. Muija on siis n.175cm ja mä 190cm. ???!! Vinkkejä ,kiitos =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu