UPEAA TANSKAN PERSUT

Jytkyjä poksahtelee ympäri Pohjolaa. Vielä Ruotsidemokraatit parin vuoden päästä. Ruotsissa tulee kaikkien aikojen jytky. Nyt jo 20 % kannatus ja raketoi koko ajan.
Perussuomalaiset vanavedessä 30 % kannatukseen.

HAHAHAHAHAHA VIHERVASURIT UPPOAVAT YMPÄRI EUROOPPAA!!! MÄTÄPAISEET POISTUVAT, JEEEEE!!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No kyllä kait kaikki järjissään ovat tajuavat mitä tuosta satatuhat päisistä laumojen
" Maahantunkeutumisesta " seuraa pienille maille. Jokainen EU maa on vaikeuksissa omien kansalaistensa elätyksessä ja hoidossa, kun on suuri työttömyys. Että silleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JEEEEEE kirjoitti:

Jytkyjä poksahtelee ympäri Pohjolaa. Vielä Ruotsidemokraatit parin vuoden päästä. Ruotsissa tulee kaikkien aikojen jytky. Nyt jo 20 % kannatus ja raketoi koko ajan.
Perussuomalaiset vanavedessä 30 % kannatukseen.

HAHAHAHAHAHA VIHERVASURIT UPPOAVAT YMPÄRI EUROOPPAA!!! MÄTÄPAISEET POISTUVAT, JEEEEE!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu