Tiistai-ilta Seinäjoella, onko

Keikkamies tulossa yöksi, missä on menoa tiistaisin vai onko missään?
2703
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pahoin pelkään ettei taida olla.... kuollut tämä kaupunki viikkoisin.

Äänestä

Vastaus: ei missään. Kannattaa kokeilla suosiolla noita peinempiä bubeja. Eli Wanha mestari cumuluksen alla on ihan kiva, en muista onko karaokee tiistaisin (se vetää väkeä) mut biljardi löytyy ja ainaki viikonloppuisin on monen ikästä sakkia.
Rauhallisempaa menoa minibubis ja palaveris.
Härmänhäjys no.. ainaki kännisiä.
Ja ydinbubi löytyy epstorin sisäpihalta no..ainaki tupakan savua.

Onnea yritykseen:)!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


menoa ja meinikiä? kirjoitti:

Keikkamies tulossa yöksi, missä on menoa tiistaisin vai onko missään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu