Kysytään siltä mitä tahansa niin se ei tiedä nitä tapahtui. Miksi kukaan talli viitsii pitää listoillaan tuollaista luuseria? Yleensä kuski jos kuka tietää mitä ajon aikana tapahtuu. Kimi ei tiedä mitään. "Käänsin vasempaan niin auto kääntyi oikealle, en tiedä mitä tapahtui". Vasikee sanoo mut katotaan nyt.
Kimi Räikkönen on maailman paras kuski
Kenkää-perseeseen-vaan
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
vormulat kiinnostaa , levis ei voittanutkaan vaan ruuspäri voitti.vetteli ei ollutkaan 3mas ,vaan massa ,pottas sioilla 4-6,kimmy saa turpaansa aina tiimi kaverilta koska ajaa taas viimeistä kauttaan,maikkari kauppaa kanavapakettia ylpeänä, että näät kaikki uusintana seuraavat 2viikkoa aina harijootuksia myöten.
Kimi on sivistymätön juoppo ja luuseri. Miten se edes onnistuu hoipertamaan ympäriinsä sen jälkeen kun sai turpiinsa eräään kauniin kaupungin eräässä pimeässä juottolassa. Opettelisi vaan pitämään levottomat kädet kurissa eikä hiplaisi kännissä muiden naisia.
Älä viitsi lässyttää paskaa. Kimillä on ympärillään kööri kavereita joka paikassa. Joten mahdollinen nyrkin heristäjä saisi turpiinsa alta aika yksikön. Kimillä on varaa olla Kimi.
Kovin moni oikeasti juoppo ei ajaisi niin vaativaa autoa kuin F-1. Ei aja kukaan.
Kimi on umpijuoppo ja puhetaidoton impotentti joka pitäisi karkottaa venäjälle lopuksi iäksi.
Kimi Räikkönen sai todella upean ja järkevän naisen itselleen. Ja mukulakin valmistui tuossa tuokiossa. Nainen sanoi itsensä oitis irti lentoemännän tehtävistä, kun sai Kiminsä kiinni. Mitäs sitä töissä puurtaa, kun miehellä on rahaa ja lisää tulee! Piika hoitaa lapsen kun äiti kiertää varikoilla vahtimassa Kimiä!
Niin on muillakin varaa olla oma itsensä. Se ei kuitenkaan muuta sitä tosiasiaa, että f1-jäbä ei saa pillua tarpeeksi, kun kerran muiden muijia täytyy päästää lääppimään.
Millä Suomi voi nousta, kun aikuiset ihmiset läähättävät vakavissaan tällaisten autonratin pyörittelyjen perään: toinen tulee nopeammin perille, toinen hitaammin - tosi järkevää!
Todellisia työn sankareita ei arvosteta juuri lainkaan, kun telkkarista vahdataan näitä radankiertäjiä ja huipputienaavia veropakolaisia, jotka eivät omalle isänmaalleen tuo mitään, paitsi jotakin turhamaista "mainetta"!!!
Kimi on vielä lapsi, eikä vielä tiedä tuleeko siitä aikuista milloinkaan
Kimillä on lapsi Robin avovaimo Minttu Virtasan kanssa. Topakka lentoemäntä vahtii myös Kimiä!
Miten sinä ajat autoa ja erityisesti F1-autoa ?
Oletko jo paljonkin ajanut ?