Porilaistytön raiskauksesta ja

kylläkansatietää

murhasta kaikki kommentit iltalehdissä
estetty.Mutta Usan rotusurmat,Välime
ren pakolaiset ja Ukrainan tilanteesta
voi kommentoida niin paljon kuin haluaa.
Suomessa on kova sensuuri kun ulko
maalaistaustaiset tekee Suomessa
rikoksia ja mielipiteet ja kommentit
estetään.Jaksamista surmatun porilais
tytön omaisille ja sukulaisille

23

50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HaistakaaPaskaSielläJo

      Suomi on sairas maa. Sairaampaa saa hakea
      Mamuhyysärit ovat varmasti taas onnellisia asiasta.

      • CriminalsMuslims

        CRININALS AFGAN !!! CRIMINALS MUSLIM !!!

        Fucking disaster. Every single political party supports this immigration. It will always continue as long as we remain in the E.U.

        FACK. AFGAN ! FACK AFGAN ! FACK AFGAN ! FACK AFGAN !

        CANCEL ALL VISAS FROM ISLAMIC STATES. DEPORT. 

        https://m.youtube.com/watch?v=ZFg8oBrQ0Hg

        Afghan Refugee Assaults 7 Teen Girls at Water Park

        Muslims are the problem everywhere. They keep cursing, abusing and teaching Hatred against other CRIMINALS AFGAN !!!!!!


    • LottonumerotRiittää

      Tulee äkkiä mieleeni, kuinkakohan paljon itse uutista ruusunpunataan, kun keskustelu on noin vaarallista.
      Onneksi suomalaiset osaavat laajalti englantia, suosittelen jättämään kotomedian omaan arvoonsa.

    • raaaakkkuunakännissä
      • AssholeCops

        Tazerilla on kiva antaa sähköä. Jälkikäteen on kiva heittää yläfemmaa ja naureskella asialle kaljan ääressä.
        "Se kävi päälle"Hö hö hö hö.


      • kjhjhkjhkj

        Attacks on Greater Manchester Police officers in shocking rise with nearly a thousand physical assaults last year

        http://www.manchestereveningnews.co.uk/news/greater-manchester-news/attacks-greater-manchester-police-officers-9498737

        Ei ne poliisit huvikseen ihmisiä ammu, kyllä narkkareilla, anarkisteilla, rikollisilla ja muilla, hyvin usein tummaihoisilla, on oma osansa kun jotain tapahtuu.

        On se varmaan joillekkin lähes kokopäivätyö ymmärtää ja säälitellä näitä hyökkääjiä. ...Kunnes tulee se päivä kun joutuvat itse rikoksen uhreiksi, kutsuvatko he apuun muslimiterroristin vai narkkarin, vaiko poliisin?


    • paskapäätä.turpaan

      Noiden paskalehtien toimitus pitäisi hakata niin kunnolla, että kunnioittaisivat taas hetken aikaa sananvapautta.

    • lännen hehkuttama vapaa sananvapaus ilmaisunvapaus toimii (vielä) tämänkin osalta mvlehti.net. saa kommentoida! iltalehti on alma median ja siis ruotsin "poliittisesti korrektin" propagandan linjoilla. kuten hysäri höblä pakkoveroyle. valitettavasti.

    • Porilaistyttö muka aiheutti oman surmansa ? No eikö jo pidä tuoda julkisuuteen tieto, että näiden mokkakikkelien polla ei kestä sitä, jos nainen tai tyttö ottaa heistä eron.
      Niiden ajatus- ja uskontomaailmaan, ei mahdu sellaista asiaa millään tavalla että nainen päättää lopettaa seurustelun tai avioliiton. Tätä asiaa on syytä kertoa Suomen naisille tytöille heidän oman terveytensä ja henkensä turvaamiseksi. Että silleen.

    • Monnni

      Ei saa kommentoida satakunnan kansassakaan mistään mikä viittaa rikastukseen.

      • paskamediat

        Yksi lehti lisää boikottiin.


    • eitarvitsekorostaa

      Rasistilehdet yrittävät tehdä ihmisistä väkisin eriarvoisia. "Näiden rikoksista ei saa puhua, noiden rikoksista pitää puhua..."

    • Syyllisetsiihen

      Asia on huomattu. Sosiaalimokutus-politiikot ja Journalistit laitetaan vielä tuomiolle pimittelyyn johtuvista syistä.

      • Tätä asiaa ei saa päästää menemään uhrin kannnalta " Oikeusmurhaksi ". Rotu tai uskonto, ei saa estää törkeän murhan tuomitsemista Suomessa. Että silleen.


    • Eiköhän tuosta voisi tehdä hyvän esimerkkitapauksen miten kovan tuomion Suomessa saa murhasta ja raiskauksesta ? Kova linnatuomio ja sen jälkeen karkoitus ilman paluuopikeutta Suomeen. Että silleen.

    • Iltalehti kirjoittaa, ettei syytetyllä ole Suomen kansalaisuutta. No sitä ei edes pidä tuolle myöntää ikinä karkoitus Suomesta heti Linnatuomion jälkeen ilman paluoikeutta ikinä. Että silleen.

      • liha_mustumaan

        .. ja pientä lisärangaistusta vankilassa "oikeilta rikollisilta"...


      • Afgaaninvinttipimenikoir

        Turha toivo Kultamunaa suojellaan vankilassakin yksityissellillä ja hyvällä ruualla ja internet yhteydellä, voi sitten etsiä uuden uhrin netistä ja avioitua ja saada kansalaisuuden sekä elää elämänsä onnellisesti veronmaksajien siivellä, iloinen kultamuna ja onnellinen loppu! Seuraava rikos sitten uutisoitaisiin Hyysärimediassa, Suomalainen mies murhasi ja raiskasi ja vielä poltti, kyllä Suomalaiset miehet ovat kauheita petoja! Näin vaan se menee,


      • MuMa
        Afgaaninvinttipimenikoir kirjoitti:

        Turha toivo Kultamunaa suojellaan vankilassakin yksityissellillä ja hyvällä ruualla ja internet yhteydellä, voi sitten etsiä uuden uhrin netistä ja avioitua ja saada kansalaisuuden sekä elää elämänsä onnellisesti veronmaksajien siivellä, iloinen kultamuna ja onnellinen loppu! Seuraava rikos sitten uutisoitaisiin Hyysärimediassa, Suomalainen mies murhasi ja raiskasi ja vielä poltti, kyllä Suomalaiset miehet ovat kauheita petoja! Näin vaan se menee,

        Tietääkö joku, kuka maksaa tämän pellen oikeudenkäyntikulut kun se ei ole Suomen kansalainen ?


    • Tytön tahallaan murhannut kusipää valehtelee kuin sika pienenä. Ei kai tämän kusipään jo jättänyt ja toisen kanssa seurusteleva mene tahallaan liekkeihin, sen sanoo jo maalaisjärkikin. Kusipää ei kehtaa oikeudessa edes naamaansa näyttää, sillä vankilassa näitä raiskaajia odottaa tekoon oikeutettu kohtelu.

    • Porinpirumusuli

      Ramin Azimin oikea paikka on krematorioon elävänä!
      Eikös tää ole Nazi Rasiman maanmies?
      Hyyskät ulvoo kun Kultamuna VOI saada rangaistuksen!
      Lehdet sensuroi senkun kerkiävät, miten vaikenee YLEn saastat?

    • niinainakinpitäsi

      Asioista pitäisi saada puhua oikeilla nimillä varsinkin kun kyse on vakavastarikoksesta.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3809
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2944
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1855
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      914
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      764
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      64
      724
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe