http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015050719642223_uu.shtml
Juuri näille tekivät vihreitten kanssa helpotuksia halos kängi.
Juuri näille tekivät vihreitten kanssa helpotuksia halos kängi.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Adressit.com-sivustolle on perustettu Husseinin karkottamista vaativa adressi. Perjantaina avattu vetoomus on kerännyt sunnuntaipäivään mennessä noin 22 000 allekirjoitusta.
Hussein sai ensimmäisen vankeustuomionsa Suomessa vuonna 1993, jolloin hän raiskasi 13-vuotiaan tytön Tampereella puukolla uhaten.
Miehen vapauduttua syksyllä 1995 kului kaksi kuukautta, kunnes hän murhasi 15-vuotiaan tamperelaistytön veitsellä silpoen. Mies tuomittiin elinkautiseen murhasta.
Kun tuomittu pääsi kesällä 2005 kolmen tunnin vartioimattomalle lomalle, hän iski jälleen. Tällä kertaa uhrina oli 4-vuotias lapsi, jota hän käytti seksuaalisesti törkeästi hyväksi. Oikeus langetti hänelle tästä vuoden ja kolmen kuukauden lisätuomion.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015042619583260_uu.shtml?utm_source=leiki&utm_medium=iltalehti&utm_campaign=kontekstuaalinen&_ga=1.264659023.1546675276.1434991061
Pakkomielteesi on edennyt todella pahaksi ja kirjoitustaitosikin on helvetin huono. Mene lääkäriin kulkematta lähtöruudun kautta.
Haloselle kai oli tarkoitettu neuvosi.Pakkomielle homojen hyysääminen.
Somaleiden ja islamin pitää poistua Euroopasta nopeasti. Kyse elämästä ja kuolemasta.