Onko totta että ostaja ei tarvitse tietää kuka on myyijä tai paikkakunta missä tuote myydään. Olisihan se kiva tietää mikä maa mikä valuutta.
Onko Huuto Netin säännöt muuttuneet.
5
66
Vastaukset
- EIENÄÄ
HUUTO NETISSÄ OLI ENNE ET VOI KYSYÄ TUOTTEESTA MUT KU MYYJÄT EI OLIS SAANU ROJUJAAN KAUPAKS NI EI VOI KYSYÄ MULTA POISTETTII TUNNARI KUN KYSYIN JOLTAKI SPELTKUSTNATSILTA MISTÄ MATERIAALISTA TUOTE OLI NI SE PITI KYSYMYSTÄ HÄIRINTÄNÄ EN SUOSITTELE PAIKKAA JOSSA EI VOIDA OLLA AVOIMIA
TUO KAVERI MYI UUTTAKAMAA MUKA KERÄILIJÄNÄ KUINKAHA MAKSOI ALVIT- alvinorava
alvi on ostajan vero,myyjä vaan välittää sen valtiolle jos alv velvollinen.
kyllä uutta myyvät ovat yrittäjiä ja alvit kyllä ohjautuu valtion kautta kreikkaan,joten niistä ei tavan taaperon kannata stressata.
- pupclikde
Onhan siellä nimi ja osoite myyjälle.
- tummelit
Valitettavasti olet väärässä.Katso ilmoitukset niin tiedät mistä on kysymys.
On monta myyijää jotka eivät mainitse missä myytävä tuote on. - tuntemattomatt
Kauppias on tuntematon monessa kohteessa.
Osoite on ?.Ja jos teet voitto huudon,niin ensin rahat tilille.
Ja koskaan et tiedä kenen kanssa asioit.
Mutta ylläpito ,niin onko se enään olemassa.
Koko huutis alkaa olla alamäessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121441
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881297Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1361047- 68974
- 39897
- 69864
- 97857
- 75846
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54832Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39774