Kaikille mamuille tiedoksi

Suomalaisnaiset vapaata riistaa ilman tuomiopelkoja.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yehaaa sormea pyllyyn porukalla

Äänestä

Lähdenkin tässä pikkupilluja jahtaamaan kun on näin lämmin ilma.

Äänestä

Älä mene siitä voi saada muistutuksen.

Äänestä
  • Tai ainakin kirjallisen varoituksen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


waler- kirjoitti:

Suomalaisnaiset vapaata riistaa ilman tuomiopelkoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu