Joko evokit uskote että evomoraali on peestä?

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1435030545729.html


Evoluutio-opetuksen läpikäynyt tuomioistuin viestittää tässä että tervetuloa vaan Suomeen kaiikki raiskauhaluiset joukkoraiskaajat, täällä silitetään raiskaajien päätä ehodollisilla truomioilla, siis ihan tyhjällä.

Moosest olisi kivittänyt joka iikan varoirukseksi muille mutta meidän tuomioistuimemme kutsuu ja kannustaa raikaajia .


Sääliksi käy suomalaisia naisia meidän ISIS-henkisten evoyhdistelmätuomioistuimien kynsissä. .
969
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä se on Jyrki niin että pojat tekivät ihan sitä heidän pitikin. Jos ei joukossamme olisi kristillisiä tiukkapipoja niin mehän olisimme palkinneet nuo pojat evoluution edistämisestä. Mutta ajat ovat paranemaan päin sillä krissekulttuuri on evo-opetuksen myötä kuihtumassa hiljalleen pois. Ja sitten meillä on kissan päivät, odotelkaahan vain tyttöset tuota onnen aikaa.

Äänestä

Mitäs vikaa on raikaajissa. Kai sitä nyt saa raikaamista harrastaa jos raikattaa. Rai rai raikaa.

Rappioalkoholistihomo jyri ei näköjään saanut miestä Jehovien konventiossa kun noin paljon harmittaa.

Äänestä

Jeesus sallii isiksen toiminnan!
Jeesus loi kaiken, myös ISIS-Kristilliset herrat
- omaksi kuvakseen

Palli onkin ainoa jossa on eloa havaittavissa. grinhymiö

Äänestä

Niin. Mooses olisi kivittänyt myös sen raiskauksen uhrin... Ja jyrbä, mikset ole kivittämässä niitä lahkolaispedareita?

Äänestä
  • "Ja jyrbä, mikset ole kivittämässä niitä lahkolaispedareita?"

    Ei kai jyrbä lahkokavereitaan halua kivittää ... tiedä vaikka olisivat jyrbän homopedokumppaneita.

    Äänestä

"Moosest olisi kivittänyt joka iikan varoirukseksi muille"

Nimenomaan tälläinen uhkailu lievensi poikien tuomiota.

Äänestä
  • Eli jollei maailma olisi puolillaan mooseslaisia omankädenoikeuttakäyttäviä tällaista ei tietenkään olisi ensinkään tapahtunut, ja vaikka olisikin, tuomioistuin olisi voinut antaa kunnon tuomion, eikä sitä olisi tarvinnut lieventää sitä mooseslaisten kivitysuhkailujen takia.

    En tunne jutun taustoja, mutta jotenkin tulee mieleen, että kyseiset raiskaajat olisivat taas olleet kreationisteja.

    Äänestä

Hovista napsahtaa linnatuomiot.

Äänestä
  • Kyllä. Pojat pääsevät moottoripyöräkerhon morsioiksi.
    Ei vainkaan, vankilassa he alkavat opiskella ahkerasti tahi kääntyvät helluntaiuskoon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jyrkitässämoi kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1435030545729.html


Evoluutio-opetuksen läpikäynyt tuomioistuin viestittää tässä että tervetuloa vaan Suomeen kaiikki raiskauhaluiset joukkoraiskaajat, täällä silitetään raiskaajien päätä ehodollisilla truomioilla, siis ihan tyhjällä.

Moosest olisi kivittänyt joka iikan varoirukseksi muille mutta meidän tuomioistuimemme kutsuu ja kannustaa raikaajia .


Sääliksi käy suomalaisia naisia meidän ISIS-henkisten evoyhdistelmätuomioistuimien kynsissä. .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu