Maahanmuuttajat pääasiassa Hulluja

Islamin saastuttamista maista tulleiden maahanmuuttajien mielet ovat sekaisin.
Heillä ei ole realistista maailmankatsomusta vaan saastunut mieli on pois raiteiltaan, hulluus on pääasiallinen diaknoosi.
.
Bensaa ja narua murhatakseen ja tappaakseen ostava maahanmuuttaja ei ole mieleltään terve.
Uskonnolla on pää sekoitettu niin, että kuvitelma kumppanin omistajuudesta on juurtunut niin syvälle, jolloin erotapauksessa heidän katsomuksena on oikeus murhata sopimattomaksi osoittautunut suhteen osapuoli.
.
Sairas islam-sekoitettu raiskaamisen ja tappamisen ajattelutapa.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kuka saatanan idiootti näitä rikollisia elukoita rahtaa Suomeen ???

Äänestä
  • RKP,SDP,vas ja vihreät.

    Äänestä

  • Eipä tarvi paljon rahdata, he tulevat ihan itse! Suomi on niin hyvä maa, ei tarvitse muuta tehdä, kuin anoa kansalaisoikeutta, Kaiken muun saa ihan ilmaiseksi. Jopa vankilakin on ihanteelline paikka kaikkine psykologeineen ja ravintoterapeutteineen!

    Äänestä

  • Mitä se goy valittaa, juutalainen rotujen sekoittelu vain meneillään, hajaantukaa.

    Hajoita ja hallitse on valtaapitävien menetelmä ryöstää kansakunnat kokonaan. Hanki ase ennen lokakuuta.

    Äänestä

Sairaita ovat, päitä tykkäävät katkoa. Sadisteja.

Äänestä

Nehän on yhtä viisaita, tai viisaampia ku lehmät. Suomalaiset rakentavat asunnot ja ruokkivat, ei mitään tarvi tehdä elämisen eteen. Ketkähän ne oikeesti tyhmiä ovat?

Äänestä
  • Löytyi, hyvin perusteltua analyysiä hullu-Halosen hännystelijöiden perinnöstä Suomen kansalle:

    "...Kun hänelle selvisi repressiivisen toleranssin käsite sekä kulttuurimarxismi, Frankfurtin koulukunnan suunnanmuutos ja aikaansaannokset sekä tapa, jolla marxismin meemipleksi on mutatoitunut, kaikki on kristallinkirkasta: vasemmisto on tehnyt petoksen.."

    http://takkirauta.blogspot.fi/2011/03/vasemmiston-petos.html

    Äänestä

Mental Health in Somalia

One in three Somali’s has been affected by some kind of mental illness, a prevalence which is higher than in other low-income and war-torn countries.

http://www.who.int/hac/crises/som/somalia_mental_health/en/


YK:n alainen Maailman terveysjärjestö WHO sanoo, että yksi kolmesta somalista on mielisairauden runtelema, mikä on korkeampi lukumäärä kuin muissa köyhissä ja sodan repimissä maissa. Se tarkoittaa noin 33 prosenttia.

Äänestä

Ylimääräinen tuumaustunti
PS HALLITUSOHJELMA ON ALKANUT PURRA, MUTTA TILANNE EI SUINKAAN OLE OHI
MUSTIA PILVIÄ ON OLEMASSA, ILMASTO- JA MAAHANMUUTTOTAAKANJAKO RASSAA
Matti Putkonen alustaa ja Jussi Halla-aho esittelee tilanteen TAAKANJAKOKESKUSTELUSSA
JA OIKAISEE VÄÄRINKÄSITYKSIÄ JA KERTOO TAAKANJAON HISTORIAA
https://dreambroker.com/channel/dbiqeuet/iframe/l2ogpcje

KOKOOMUSMINISTERI ORPO PANNAAN KESKIVIIKKONA KURIIN hallituksen kokouksessa, KUN SOINI TULEE LUXEMBURGISTA, hallitus alkaa selvittää, mitä Orpo on hölissyt vai onko häntä siteerattu väärin eikä hän ole korjaillut

Siirtolaisuus mullistaa paitsi yhteiskuntia myös niiden poliittista karttaa

SUOMEN PAHIMMAT MAMUTTAJAT, SEURAAVAT SUOMEN EDUSTAJAT AJAVAT HILLITÖNTÄ MAMUTUSTA, jota johdetaan ulkopuolisten EU-komissaarien määräyksellä suomalaisia kuulematta

http://www.halla-aho.com/scripta/taakanjaon_taustaa_ja_yksityiskohtia.html Suomen mepeistä päätöslauselmaa ja sitovaa taakanjakoa kannattivat Hannu Takkula (kesk/ALDE), Nils Torvalds (rkp/ALDE), Sirpa Pietikäinen (kok/EPP), Petri Sarvamaa (kok/EPP), Henna Virkkunen (kok/EPP), Liisa Jaakonsaari (sdp/S&D), Miapetra Kumpula-Natri (sdp/S&D) ja Heidi Hautala (vihr/VERTS).,,,Tyhjää äänesti Merja Kyllönen (vas/GUE).

Kuuntele Halla-ahon raportti – En ole löytänyt yhtään mediaraporttia, joka tukisi Petteri Orpon näkemystä siitä, että enemmistö on saavutettavissa, Halla-aho muistuttaa. Päinvastaista näkemystä tukevia uutisia on runsaasti https://dreambroker.com/channel/dbiqeuet/iframe/0n6whnuf
https://dreambroker.com/channel/dbiqeuet/iframe/l2ogpcje

MUTTA MAMUTTAMISEEN TULEE NYT MUUTOS JA SE PAINETAAN ALAS JA SIIHEN PUUTUTAAN PERUSSUOMALAISTEN JOHDOLLA. Aikaisemmin ei ollut näin vaan tekopyhät STUBBIN HALLITUKSEN MINISTERIT OLIVAT KOKO AJAN PIHALLA EU-ASIOISTA, RÄSÄNEN EI OLLUT KUULLUT mistään MITÄÄN JNE. http://www.halla-aho.com/scripta/taakanjaon_taustaa_ja_yksityiskohtia.html Vielä viime eduskuntavaalien alla, 16.4.2015, silloinen sisäministeri Päivi Räsänen vastasi perussuomalaisten esittämiin taakanjakohuoliin näin: "Yksikään EU-maa ei ole esittänyt sitä. Ei ole esittänyt neuvostossa, että nää turvapaikanhakijat jaettaisiin EU:n sisällä. Eikä me olla sellasta kannatettu. Ei sellaista järjestelmää ole tulossa!" Räsänen puhui sikäli teknisesti totta, että neuvosto ei ollut taakanjakoa esittänyt. Mutta ei neuvostolla ole esitysoikeuttakaan, komissiolla on. Räsänen varmasti oli täysin tietoinen siitä, että komissiossa taakanjakoa valmisteltiin kynät sauhuten.

PAKOLAISLAIVAT ON KÄÄNNYTETTÄVÄ, PERUSSUOMALAISTEN KANTA https://www.suomenuutiset.fi/halla-aho-valimeren-pakolaislaivat-pitaa-kaannyttaa/ Halla-ahon mielestä EU voisi ottaa tässä mallia Australiasta, joka ilmoittaa johdonmukaisesti, ettei se ota vastaan yhtään pakolaislaivaa eikä ketään, joka tulee laivalla ilman viisumia.vHalla-ahon mukaan tämä linja on lopettanut pakolaisten vyöryn Australiaan ja tehnyt pakolaisten salakuljetuksesta kannattamatonta. – Ihmiset eivät halua maksaa tyhjästä, Halla-aho korosti ja kertoi Australian jopa ilmoittavan pakistanilaisissa sanomalehdissä, ettei laivalla tulevia viisumittomia tulijoita oteta vastaan.

KOKOOMUKSEN ASIANTUNTEMATON MINISTERI ORPO VALEHTELEE (tai hän on hiljaa vaikka häntä olisi siteerattu väärinkin) https://www.suomenuutiset.fi/halla-aho-eusta-tuskin-loytyy-enemmistoa-pakolaistaakan-jakamiselle/ Halla-aho ei usko, että sisäministeri Petteri Orpon (kok.) äskettäinen lausunto siitä, että enemmistö EU-maista olisi kallistunut ministerikokouksessa taakanjakamisen kannalle, pitäisi paikkansa

Mutta ORPO PANNAAN KESKIVIIKONA KURIIN HALLITUKSEN KOKOUKSESSA, KUN SOINI TULEE LUEMBURGISTA https://www.suomenuutiset.fi/halla-aho-eusta-tuskin-loytyy-enemmistoa-pakolaistaakan-jakamiselle/ Halla-ahon mielestä Orpo on venyttänyt lausunnossa mandaattiaan Suomen kannalta vahingolliseen suuntaan. Hallitus on linjannut, että pakolaisten vastaanoton pitää olla vapaaehtoista. Pakkoon perustuva malli olisi hallitusohjelman vastainen. – Pahinta olisi, että Suomi liittoutuisi imagosyistä Saksan ja Ruotsin kanssa asiassa, joka on vastoin Suomen kansallista etua.

SUOMALAISIIN POLIITIKKOIHIN VAIKUTTAA MYÖS ULKOMAIDEN KÄSITYKSET http://www.halla-aho.com/scripta/taakanjaon_taustaa_ja_yksityiskohtia.html Myös poliittista kehitystä on syytä tarkkailla. Viimeisen gallupin mukaan Ruotsidemokraatit ovat nostaneet vuodessa kannatustaan seitsemällä prosenttiyksiköllä ja ovat yli 20 prosentissa. Tanskan kansanpuolue nosti viime viikon vaaleissa kannatustaan lähes yhdeksällä prosenttiyksiköllä ja on nyt maan toiseksi suurin puolue. Ranskan Kansallisesta rintamasta tuli vuosi sitten eurovaaleissa maan suurin puolue. Siirtolaisuus siis mullistaa paitsi yhteiskuntia myös niiden poliittista karttaa.

MIKSI RUOTSI JA SAKSA mamumageetteja? http://www.halla-aho.com/scripta/taakanjaon_taustaa_ja_yksityiskohtia.html Miksi ihmiset haluavat Ruotsiin ja Saksaan? Siksi, että niistä saa oleskeluluvan sekä itselleen että perheelleen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sairas-Mieli kirjoitti:

Islamin saastuttamista maista tulleiden maahanmuuttajien mielet ovat sekaisin.
Heillä ei ole realistista maailmankatsomusta vaan saastunut mieli on pois raiteiltaan, hulluus on pääasiallinen diaknoosi.
.
Bensaa ja narua murhatakseen ja tappaakseen ostava maahanmuuttaja ei ole mieleltään terve.
Uskonnolla on pää sekoitettu niin, että kuvitelma kumppanin omistajuudesta on juurtunut niin syvälle, jolloin erotapauksessa heidän katsomuksena on oikeus murhata sopimattomaksi osoittautunut suhteen osapuoli.
.
Sairas islam-sekoitettu raiskaamisen ja tappamisen ajattelutapa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu