Cebrail Kundurac raiskasi KEHITYSVAMMAISEN

NäinTälläKertaa

Ja sai 2,5 vuoden vankeustuomion.

Mies raiskasi kehitysvammaisen -
2,5 vuotta vankeutta

Keskiviikko 24.6.2015 klo 14.41

"Kehitysvammaisen raiskannut Cebrail Kundurac on tuomittu kahden vuoden ja kuuden kuukauden ehdottomaan vankeusrangaistukseen.

Tuomio annettiin Pohjois-Savon käräjäoikeudessa keskiviikkona.

Oikeuden mukaan vuonna 1976 syntynyt Kundurac käytti hyväkseen sitä, ettei asianomistaja kehitysvammaisuutensa vuoksi kyennyt puolustamaan itseään."

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015062419922059_uu.shtml

28

1205

    Vastaukset 28

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HyvaPitsaSinaOsta
      • eepämuuta

        Kebabbia syömään vaan kaekki iisalamelaaset`!


    • RASISMIA

      TÖRKEÄÄ RASISMIA ILTALEHDELTÄ JULKAISTA TEKIJÄN NIMI!!! TÄMÄ EI JÄÄ TÄHÄN, ASIASTA REKLAMOIDAAN JULKISEN SANAN NEUVOSTOLLE, JA UUTISEN KOHTEENA OLEVA HENKILÖ VOI NOSTAA SYYTTEEN KUNNIANLOUKKAUKSESTA JA KIIHOTTAMISESTA KANSANRYHMÄÄ VASTAAN!!!

      • VasuriHyysäriHyysää

        Ohos, nythän hyysärin verenpaine nousi ennätyksellisen nopeasti.


      • HILJAA_SAATANA
        VasuriHyysäriHyysää kirjoitti:

        Ohos, nythän hyysärin verenpaine nousi ennätyksellisen nopeasti.

        HILJAA, SAATANA!!! VIHKO AUKI!!! (Kummeli)


      • Sekopäät
        HILJAA_SAATANA kirjoitti:

        HILJAA, SAATANA!!! VIHKO AUKI!!! (Kummeli)

        Mikä vitun vihko?


      • kansantaiteilia

        rasismia nimimerkki sais joutua näitten perskärpästen joukkohyväksikäytön uhriksi niin mitenkähä sitte suu pantas, ja jos on urospuolinen, niin sitä suuremmalla syyllä!!

        Tuollane tyyppi turki hihaa ja n*ss** uurestaa!, ja toivoa jotta tulis parempana, mutta tuskinpa mahdollista!


      • wertfun

        Et sä tunne tämä miestä. Hänän nimi julkaistetaan vain sen takia kun tuhansia ihmisia juhlaisi tällä uutisille. Hän on vuosia jo raiskanut ihmisia omassa yö ravintolassa. Tällä uutisille mä aloitin uudestaan usko suomen oikeudeen. Tämä on odetettu pitkään hä on jo maksamatta liian pitkään.


      • PanettaaEliVituttaa
        Sekopäät kirjoitti:

        Mikä vitun vihko?

        Varmaan joku vitun vihko.


      • daisytär

        Haista kulttuurinrikastuttajan perseestä kukkanen, minkä viime kesänä söi.


      • Hitlerin-opit

        Olette somalien puolella niin kauan kunnes ne ryöstävät teidät. Sitten haluatte ne helvettiin täältä.


      • Anonyymi

        Miksi puolustat. Jopa mun turkkilainen mies häpeää noita raiskareita! Pilaavat muiden maineen!


      • Anonyymi
        PanettaaEliVituttaa kirjoitti:

        Varmaan joku vitun vihko.

        Letun viuhake!


    • Minkähän maalainen tuo ukko oli ja onko sillä Suomen kansalaisuus ? Että silleen.

      • Ihmisen.serkut

        Kts. linkki. Tuo olisi oikein, tai välitön karkoitus kuten serkuilleenkin.


    • glkjhfs

      Kuinkahan mones ulkomaalaisen tekemä raiskaus?

      • Nehän ei osaa laskea kuten, ei nuo hyysäritkään, se on aina " Yksittäistapaus ".
        Että silleen.


      • höpöhöpö kirjoitti:

        Nehän ei osaa laskea kuten, ei nuo hyysäritkään, se on aina " Yksittäistapaus ".
        Että silleen.

        totta. hyysärin laskuoppi 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 = 1


      • Johan jo tuossa "Joukko-oppi " laskennossa oli saatu eroa aikaan joukkojen määrissä. Oli ISO JOUKKO ja pieni joukko. Että silleen.


      • PunaHyysäri

        Ei näissä joka viikkoisissa yksittäistapauksissa pysy enää laskuissa.


    • kansantaiteilia

      muluutti Ahmedi - raiskaajat paluupostissa välittömästi helevettii meidän maastamme ja ikuinen maahantulokielto!!

      Onko tässä rasismia?

      Vastaus!!

      Ei sitten ole!!
      EI PÄTKÄÄKÄÄ!!!!!!!!!!!!!!!!

      SIPILÄ ja SOINI Toimikaa, sen takia teitä on äänestetty!!
      TEPI Hakkarainen SISÄMinisteriksi,
      ni johan alkais tapahtua!!

    • neineikunainainai

      No minkä sille voi, jos on ikänsä joutu katselemaan jotain mustia naisen korvikkeita ja sitten osuu kunnon herkku kohdalle.

      Himot ne on pitsan vääntäjilläkin.

    • hghhehehhertret

      Tässä uutisessa on todellinen pitsayrittäjä.

      Tässä jutussa on suvakin fantasiatarina pitsa yrittäjän arjesta.
      http://keskustelu.suomi24.fi/t/13663349

      verovapaat on pieni murhe kun vertaa suomen eduskunnan likaisiin korruptioihin. kaikki mamut on tervetulleita suomeen. näillä pizza ja kebab mamuilla on vahva työmoraali eräskin tuntemani mamu pyörittää omaa yritystä ja tekee töitä klo10-2 yöllä.harva suomalainen tähän pystyy tai jaksaa. kuvitelkaa olevanne mamu isä joka tekee tällaista työviikkoa joka päivä maanantaista sunnuntaihin,ei kerkee edes perheensä kanssa viettää aikaa koska työtä on tehtävä ja omakotitalon lyhennykset maksettava pankille. ja sit sen poika käy yläasteen seiska luokkaa ja tulee jokapäivä itkien kotia nenä vuotaen verta ja silmät mustana nyrkin iskuista.on vaikea olla koulun ainoa mamu jonka ainoa rikos on olla erivärinen eikä osaa kunnolla suomea.lapsiparkaan sattuu pahasti ja päihteet sekä viiltely auttaaa tuskaan.paikalliset kylän miehet heittelevät pizzerian ikkunat rikki ja spraymaalaavat pizzeriaan seiniin hakaristei ja tapppouhkauksia. koko perhe rukoilee jumalalta anteeksiantoa heidän piinaajilleen.

    • Pizza-Perkele

      Pizza-Perkele -mies! Vanhalta kotipaikkakunnaltani. Raiskasi kaverini joka ei uskaltanut siitä mitään ilmoitusta tehdä.. Otatko valkosibuli? - Ei OLE!

      Jokainen Kuopiossa tietää tämän saatanan kääpiön. Nyt karkoitettu ja se on niin helvetin hieno asia!!!

      • riskikokopaikka

        Eikö tämä samainen mies avannut Rosinan Atlantiksen jälkeen? Vielähän tuo Rosina on toiminnassa, mitä nyt itse oon ohi kävellyt. Raiskaustapauksista Atlantiksesta olen kuullut tänne muuttaessani ja kiertänyt koko paikan kaukaa. Ne neljän euron pizzat on liian hyvää ollaakseen totta. Eräs kaverini kertoi saaneensa ikuisen porttikiellon. Oli kuulemma riehunut viime käynnillä siellä. Ettei vain pizzamies suuttunut, kun kaveri huomautta kuinka hänen pizzassaansa oli currykastiketta chilikastikkeen alla ja Fantakin oli Jaffaa. Näin niitä asiakaita vedätetään.


    • Anonyymi

      Vieläkö tämä yritys on pystyssä?

    • Anonyymi

      "monikulttuurisuus on rikkaus. ei mulla muuta" A. Stubb (kok.)

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      49
      956
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      15
      848
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      501
      788
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      46
      717
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      42
      654
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      599
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      596
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      169
      536
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      530
    10. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      56
      487
    Aihe