Entinen narkkari Cindy on saanut juoppo-Maaritilta neljä valtavaa mustaa niekeri-ryhmyä ja se jättää pikkupili-Tuukan.Cindy järjestää hullu-Helenalle ja ääliö-Paulalle sauna-illan friikkilän yhteissaunalla ,siellä Cindy näyttää ensin akoille miten ryhmyriä käytetään ja sitten he ovatkin jo kaikki lauteilla masturboimassa kuka kenenkin kanssa ja sauvat käyvät kuumana ja pattereita vaihdetaan tiuhaan tahtiin lauteilla.Huuto ja ähellys on niin kova ,että sisäkumipää-Seppo ja dille-Lasu on tulleet katsomaan oven rakosesta akkojen touhua ja niinpä he tumputtavat toisiaan hiki päässä kunnes Sepolta pettää jalat alta ja se kaatuu löylyhuoneen puolelle tajuttomana aivan mälleissään ,ämmät nauravat lauteilla Seppoa ja tulevat kirkuen jo toistamiseen yhtä-aikaa, Jiihaa !
Mukeltaja-Cindy lähtee tumputtamaan ?
Saunasessiot
873
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Eikö Lasselta lennä sitten millään?Sitä pöljää alkaa ujostuttamaan ja siltä lörpsähti ja se lähti nyyhkyttäen kotiin pumpattavan Barbaransa kimppuun suutuspäissään ?
Hei sori, kun häiritsen. Onko teillä hetki aikaa puhua Jeesuksesta?
Ei kun nyt puhutaan mukeltaja-Cindystä. Se onkin oikein ammattimainen suihinottaja, joka nielee kaiken ja mukeltaa vielä päälle! Lasultakin lähtee kunnon lasti, kun päästetään Cindy irti!
Olen kiinnostunut VAIN ja AINOASTAAN Jeesuksesta, enkä mistään yliluonnollisesta liikakasvulehmästä.
Ottaako päästä ?
Ottaa alapäästä. Kommenttisi on varsin kiihottava.
Hei, mäkin haluan että mukeltaja-Cindy ottaa multa suihin!
Cindy antaa samalla alapäähieronnan kaikilla mausteilla.