Vedän puoleeni vain siippaansa kyllästyneitä ukkomiehiä, sellaisia joiden elämä on tylsää ja joita vaimo ei vaan jotenkin ymmärrä. Samat ongelmat joka häiskällä. Kukaan ei ole koskaan lähestynyt minua vakavissaan, vaan miehet ovat oikeasti vain vaakamambokaveria vailla, vaikka jotkut joskus yrittävätkin sen suureksi romanssiksi naamioida.
Siksi en halunnut yllyttää tai rohkaista sinua. Ajattelin että olisit taas vain yksi merkintä lisää siihen kirjaan. Ja niin hauskoja kuin kepeät fyysiset suhteet voivatkin olla, olen jo aikaa sitten tajunnut, että ne eivät ole ainakaan minulle lainkaan hyväksi. Minun täytyy ajatella omaa hyvinvointiani, kiinnyn muutenkin niin hemmetin huonosti mihinkään, joten särkynyttä sydäntä ja lisää kyynisyyttä minä viimeiseksi tässä tarvitsen. Sori.
Varattuja ja valheita
rippituolissa_selittelen
2
<50
Vastaukset
- olikomulle-kelle
No kenelle kirjoitat? Jos jotain vinkkiä sais?
Kyllä suhteita tapahtuu toisinkin puolin. On valitettava piirre nykyajassa. Ammatissa asiakaspalvelussa näin tällaisen toiminnan kovin yleisenä ja valitettavana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.315776- 363791
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1833323- 122758
- 292222
- 122167
- 1621906
- 181505
- 1051362
- 251233