Are you erotic mans?

Wee are at puoluet toimisto
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

true persus finns party

Äänestä

Jaha: Persujen jäseneksiliittämisriitti lienee tänään.

Äänestä

Antipersun tentuutiituutöötiituu, ai veit for yuu yuu yuu, tis is tö ruskaland, tis is to lapland ten tuutiituutöötiituu.

Äänestä
  • Tämä on jytkytystä: Jytky, jytky, jytky, jytky! - Timo Soini

    Äänestä

homohommisssa miehuus punnitaan

Äänestä

I have the biggest

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yönjussi kirjoitti:

Wee are at puoluet toimisto

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu