Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sänkyyn meno

Mikä ihme siinä on että aina kun pitäs alottaa petipuuhat nainen säntää vessaan?
794
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Se säntää pillun pesulle. Itseäni myös ärsyttää kun hirveät himot päällä ja mieli tekisi niin vaimo lähtee vessaan. Odottele siinä sitten kanki pystyssä milloin vaimo tulee takaisin. Eivätkö naiset pese alapäätänsä kuin juuri ennen seksiä. Minä pesen munani ainakin ennen sänkyyn menoa että on varmasti puhdas jos vaimolla alkaa tekemään mieli. Muutenkin pidän vehkeeni puhtaana ettei keskenkaiken tarvitse lähteä pesulle.

Äänestä

Se menee työntämään löylykauhaa perseeseensä, jotta edes vähän kiihottuisi minipippelistäsi!!!

Äänestä

Löylykauha teoriaan en usko. Ei meillä ole edes löylykauhaa

Äänestä

Naisesi käy pesemässä pillunsa koska haluaa sun nuolevan. Pesemätön pillu maistuu pahalle minkä tiedätkin jos olet oikeasti joskus pillua nuollut. Pesen minäkin ainakin munan ja pyllyn ennen sänkyyn menoa.

Äänestä
  • ....mutta miksi naiset eivät pese pillua ennen sänkyyn menoa. Vasta sitten lähdetään pillupesulle kun mies haluaa seksiä. Eikö sen pillun voi pestä etukäteen ettei aina tule latistavaa hetkiä kun minä miehenä olen kiihkeimmillään niin nainen lähtee pesulle ja tilanne pahimmassa tapauksessa raukeaa eikä kummankaan tee enään mieli seksiä. Mulla on muna aina puhdas siltä varalta että vaimo haluaa ottaa suihin. Mitähän vaimokin tuumaisi kun hän laskisi housujani alas ja olisi juuri ottamassa munaa suuhun niin minä lähdenkin siinä vaiheessa pesulle. Siinäkö vaimo sitten lattialla odottaisi polvillaan. Hän muuten tykkään ottaa minulta suihin ja tekeekin sen eri paikossa ja useasti.

    Äänestä

Ne menee laittamaan liukastusvoidetta

Äänestä

Pesulla me käydään, on ihan eri juttu noiden hajujen kanssa kuin miehillä. Nainen alkaa " tuoksumaan" aika nopeasti. Ja jos ei pesulla niin ainakin savetilla pitää alapää putsata ennenkö annan nuolla. Muuten olisin todella vaivautunut ellen sitä tekisi ja en voisi nauttia seksistä itse kun koko ajan miettisin että haisenko kauhean pahalle. Tämä siis ihan normaalin hygienian lisäksi. Liukastusvoide laitetaan tarvittaessa vasta ennen yhdyntää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdg kirjoitti:

Mikä ihme siinä on että aina kun pitäs alottaa petipuuhat nainen säntää vessaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu