Anna palasi töihin K-Market Ratikseen

Varkaat_STOP

"K-Market Ratiksessa epäillyt varkaat taltuttanut Anna on palannut töihin. Sankariksi jo nimetty nuori nainen palasi työpaikalleen pienoisen loman jälkeen maanantaina.

Kohuvideon aiheuttama julkisuus tuli täysin puun takaa. Sitä hän ei osannut odottaa".

http://www.tamperelainen.fi/artikkeli/298485-k-marketin-kohuvideon-anna-palasi-toihin-onhan-tassa-kahvit-juotu

22-vuotiaalla Annalla pohjana hyvä peruskunto.

– Kyllä käyn salilla ja tulee urheiltua. Lenkkeilen lisäksi silloin tällöin. En ole käynyt mitään itsepuolustuskursseja. Kyllä aika samalla tavalla tulen toimimaan, mutta tarkemmin katson että kukaan ei pääse hetkeksikään selkäni taakse. Tässä tilanteessa toinen kaveri oli selkäni takana. Siinä olisi voinut käydä huonostikin.

Myös Playboy-lehti on ollut kiinnostunut tapauksesta.

– Playboyn haastattelua ei voi ottaa mitenkään muuten kuin huumorilla. Vielä ei ole kuulunut.

4

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Fanitan_kyllä

      100% tuollaista pippurista Annaa ;)

    • hienoa

      Kyllä ko työntekijä ansaitsee mitalin. Saahan hengenpelastajatkin sellaisen. Presidentti voisi kutsua linnan juhliin.

    • gkegkegkeg

      KATSOTAAN NYT ENSIN MINKÄ TUOMION SAA KÄRÄJÄOIKEUDESSA.

    • kengät.sanoo.kkk

      Ihana somalin leipoja Anna!

      Playboy kuvat olisi kivoja, kunhan eivät sisältäisi tuote sijoittelua kuten torttua ja munkkeja : D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      234
      3992
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2307
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      140
      1449
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      929
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      927
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      920
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      330
      849
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      837
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      61
      756
    Aihe